GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Destiny 2: Porzuceni - DLC

Destiny 2: Porzuceni - DLC

Producent: Bungie

Wydawca: CD Projekt/CDP.pl

Premiera: 04.09.2018

Gatunek: akcja online strzelanka

Wersja językowa: PL

Uwaga! Dodatek do działania wymaga posiadania zainstalowanej podstawowej wersji gry Destiny 2!

Porzuceni to oficjalny dodatek do Destiny 2, czyli gry akcji/FPP wydanej przez Activision na PC, Xbox One i PlayStation 4. Rozszerzenie zostało przygotowane przez autorów podstawowej wersji tytułu, czyli firmę Bungie.

Destiny 2: Porzuceni przenosi graczy na pozostałości Rafy. To właśnie tam, u boku sławnego Cayde’a 6 badamy ostatnie zamieszki. Szybko okazuje się jednak, że z Więzienia Starszych zbiegli najwięksi zbrodniarze. Członkowie Straży Przedniej nie zgadzają się na to, by nasi bohaterowie udali się w pościg za złoczyńcami, ale nasz protagonista i jego kompan mimo wszystko rozpoczynają tą niebezpieczną misję.

Porzuceni wzbogaca grę Destiny 2 o wiele nowości. Do dyspozycji graczy oddano nowy rajd, dwie nowe lokacje, takie jak Splątany brzeg i Śniące miasto. W ekwipunku znajdziemy zupełnie nowy rodzaj broni – Legendarny Łuk, który dostępny jest w trzech wariantach (do walki na bliskim, średnim i dalekim dystansie), a także niedostępne wcześniej elementy uzbrojenia i pancerza. Dodatek zawiera również tryb Gambit, czyli nowy sposób rozgrywki łączący elementy PvP i PvE.

Destiny 2: Porzuceni wprowadza jeszcze jeden, istotny element znany z pierwszego Destiny. Po zainstalowaniu tego dodatku statystyki uzbrojenia są losowe.

system operacyjny Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 (64 bit), procesor Core i3-3250 3,5 GHz lub Pentium G4560 3,5 GHz lub FX-4350 4,2 GHz, karta graficzna GTX 660 2 GB lub GTX 1050 2 GB lub Radeon HD 7850 2 GB, 6 GB GRAM, 68 GB wolnego miejsca na dysku twardym