Destiny 2: The Final Shape z oficjalnym opóźnieniem daty premiery

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/27 20:30
0
0

Bungie poinformowało o opóźnieniu daty premiery rozszerzenia Ostateczny kształt i podało nowy termin.

Jak podaje między innymi serwis The Verge, przedstawiciele studia Bungie oficjalnie poinformowali o opóźnieniu daty premiery rozszerzenia Ostateczny kształt (z ang. The Final Shape) do gry Destiny 2. Pierwsze doniesienia o takim scenariuszu pojawiły się jeszcze w zeszłym miesiącu – krótko po tym, jak w Bungie doszło do zwolnień w związku ze spadkiem liczby graczy po słabo przyjętej premierze dodatku Upadek Światła (z ang. Lightfall).

Destiny 2: The Final Shape z oficjalnym opóźnieniem daty premiery

Destiny 2: Ostateczny kształt opóźnione. Nowa data premiery

Według informacji dotyczących zwolnień Bungie zwolniło około osiem procent pracowników. Teraz dowiedzieliśmy się, że Destiny 2: Ostateczny kształt ostatecznie ma zadebiutować 4 czerwca 2024 roku. Deweloperzy chcą doszlifować poszczególne elementy dodatku i dopiąć wszystko na ostatni guzik:

Ostateczny kształt jest kulminacją pierwszych dziesięciu lat opowiadania historii Destiny, a dla Strażników na całym świecie – niezliczonych godzin spędzonych razem. Chcemy uhonorować tę podróż, więc poświęcamy czas, którego potrzebujemy, aby dostarczyć jeszcze większą i odważniejszą wizję, która, mamy nadzieję, zostanie zapamiętana i ceniona przez wiele lat.

GramTV przedstawia:

The Final Shape ma być bardzo ambitnym dodatkiem, które zakończy „sagę światła i ciemności” w Destiny. Zespół zapowiedział też, że Sezon Życzen (z ang. Season of the Wish), który wystartuje już jutro, potrwa do premiery dodatku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!