Destiny 2: Lightfall - DLC

Premiera:
28.02.2023
Gatunek:
akcja, RPG, strzelanka, multiplayer, kooperacja
Platforma:
PC, XONE, PS4, PS5, XSX
Producent:
Bungie
Wydawca:
Activision Blizzard
Język:
w całości po polsku

O grze

Uwaga! Dodatek do działania wymaga posiadania zainstalowanej podstawowej wersji gry Destiny 2! 

Destiny 2: Lightfall to kolejne oficjalne rozszerzenie do pierwszoosobowego looter shootera wydanego w 2017 roku. Zostało ono opracowane z myślą o PC oraz konsolach Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One i PlayStation 4.

Największą atrakcją Destiny 2: Lightfall jest oczywiście zupełnie nowa kampania fabularna z akcją osadzoną w futurystycznym, cyberpunkowym mieście wypełnionym licznymi neonami. To właśnie tam weźmiemy udział w kolejnej odsłonie konfliktu, wcielając się w Strażników walczących z armią Ciemności. Wszystko po to, by pokrzyżować plany Imperatora Calusa, który stał się uczniem The Witness, poddając się mocom mroku. Czy zdołamy powstrzymać antagonistę i uratować stolicę Neptuna?

Destiny 2: Lightfall to nie tylko nowa historia, ale także niedostępny wcześniej tryb rozgrywki - Upadek Światła. Ponadto dodatek odda do naszej dyspozycji także zupełnie nową podklasę i możliwość skorzystania z mocy Ciemności, która pozwoli nam na bujanie się między budynkami za pomocą energetycznej linki.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 (64 bit), procesor Core i3-3250 3,5 GHz lub Pentium G4560 3,5 GHz lub FX-4350 4,2 GHz, karta graficzna GTX 660 2 GB lub GTX 1050 2 GB lub Radeon HD 7850 2 GB, 6 GB GRAM, 68 GB wolnego miejsca na dysku twardym