Destiny 2: Lightfall na trailerze premierowym. Nadchodzi początek końca

Jakub Smolak
2023/02/24 08:30
1
1

Najnowsze rozszerzenie zaprezentowane na świetnym wideo.

Premiera Destiny 2: Lightfall zbliża się wielkimi krokami. Kolejny dodatek zostanie oddany w ręce graczy już za kilka dni. Ekipa Bungie podzieliła się trailerem premierowym. Zachęcamy do zapoznania się z wideo, które przybliży Wam nadchodzące wydarzenia.

Destiny 2: Lightfall na trailerze premierowym. Nadchodzi początek końca

Destiny 2: Lightfall – zwiastun premierowy

Oczywiście, nowością, na którą wszyscy czekają jest wprowadzenie zupełnie nowej kampanii fabularnej. Akcja wydarzeń, których doświadczymy za sprawą dodatku będzie rozgrywać się w cyberpunkowym mieście znanym jako Neomuna. To właśnie tam weźmiemy udział w kolejnej odsłonie konfliktu, wcielając się w Strażników walczących z armią Ciemności.

„Świadek i jego najnowszy uczeń już tu są. Rozpocznij podróż, która odkryje łączące nas włókna, zdolność ich rozwikłania i umiejętność ponownego splecenia. Korzystając z tej nowej mocy, poszukaj siły u innych Strażników i wspólnie zatriumfujcie w obliczu zagłady” – czytamy w opisie rozszerzenia.

Na koniec przypomnijmy, że premiera Destiny 2: Lightfall zaplanowana została na 28 lutego. Czekacie na nadchodzący dodatek?

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
24/02/2023 14:49

Filmiki jak zawsze na poziomie.