Destiny 2: Lightfall na nowym materiale. Prezentacja broni i wyposażenia

Jakub Smolak
2023/02/01 07:30

Premiera dodatku zbliża się wielkimi krokami, czas na więcej szczegółów.

Premiera Destiny 2: Lightfall zbliża się wielkimi krokami. Rozszerzenie zadebiutuje na rynku już w lutym. Deweloperzy próbują, więc nieco podkręcić atmosferę. W ręce graczy oddano kolejny trailer, który skupia się na prezentacji nowych broni i wyposażenia. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem.

Destiny 2: Lightfall na nowym materiale. Prezentacja broni i wyposażenia

Premiera Destiny 2: Lightfall – prezentacja broni i pancerzy

Destiny 2: Lightfall to kolejne oficjalne rozszerzenie do pierwszoosobowego looter shootera wydanego w 2017 roku. Największą atrakcją dodatku jest wprowadzenie zupełnie nowej kampanii fabularnej, której akcja została osadzona w cyberpunkowym mieście. To właśnie tam weźmiemy udział w kolejnej odsłonie konfliktu, wcielając się w Strażników walczących z armią Ciemności.

Szczegóły dotyczące nowej broni i pancerzy zaprezentowanych w zwiastunie:

  • Ostatnie ostrzeżenie – Ta broń boczna pasma strzela pociskami, które wyszukują pobliskich wrogów.
  • Chaos deterministyczny – Próżniowy karabin maszynowy, którego strzały rytmicznie osłabiają wrogów.
  • Dokuczliwa zima – Egzotyczna glewia stazy, której mroźne kule po trafieniu zamrażają wrogów, czyniąc ich podatnymi na kolejne ataki.
  • Osłona cyrtarachne – Ten egzotyczny hełm gwarantuje dodatkową ochronę, zapewniając Łowcom kolczugę i odporność na drgania podczas przyczepienia.
  • Zawieszony skok – Gdy Tytani korzystają z barykady, mając na sobie ten egzotyczny pancerz nóg, tworzy on śledzące pociski, które zawieszają wrogów, i zapewnia swojemu posiadaczowi kolczugę.
  • Rojowniki – Ten egzotyczny pancerz nóg pozwala Czarownikom tworzyć wątczaki, które atakują wrogów, gdy zostanie zniszczone splątanie.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że premiera Destiny 2: Lightfall zaplanowana została na 28 lutego. Chętnie dowiemy się, co myślicie o zakupie najnowszego rozszerzenia. Warto wspomnieć, że gra jest dostępne w dwóch edycjach, standardowej oraz wzbogaconej o przepustkę roczną. Więcej informacji na temat najnowszego dodatku do popularnej strzelanki autorstwa Bungie znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!