Dwayne Johnson rezygnuje z Black Adama? Aktor odmówił udziału w nowym filmie DC Comics

Radosław Krajewski
2022/12/19 11:40
0
0

Fani sugerują, że popularny The Rock nie wcieli się więcej w Black Adama.

Uniwersum DC Comics czeka kolejny restart. Z niedawnego raportu The Hollywood Reporter dowiedzieliśmy się, że James Gunn i Peter Safran, czyli nowi prezesi DC Studios, nie zamierzają kontynuować Wonder Woman i Aquamana. Trzecie części obu serii nie powstaną, a na domiar złego zrezygnowali również z dalszego udziału Henry’ego Cavilla, który miał powrócić jako Superman. Aktor na szczęście znalazł już nowe zajęcie, spełniając swoje marzenie o rozwoju własnego uniwersum w świecie Warhammera 40.000. Przetasowania w DC Comics mogą być jednak większe i fani odkryli, że również Dwayne Johnson może nie wrócić do swojej roli. Czyżby Black Adam miał zakończyć swój udział w uniwersum wyłącznie na jednym występie.

Dwayne Johnson rezygnuje z Black Adama? Aktor odmówił udziału w nowym filmie DC Comics

Dwayne Johnson odcina się od Black Adama?

Przypomnijmy, że według wielu źródeł film Black Adam okaże się finansową klapą, która przyniesie Warner Bros. od 50 do 100 mln dolarów straty. Film może to odrobić dystrybucją domową, zarówno ze sprzedaży licencji na VOD i do telewizji, jak i nośników fizycznych. Według Matta Belloniego z portalu Puck, firma PR-owa Dwayne’a Johnsona miała celowo oszukać Warner Bros. i wysłać do mediów nieprawdziwe szacunki dotyczące wyników finansowych Black Adam. Na swoich mediach społecznościowych podał je również sam aktor, który pochwalił się, jak dochodowa jest jego najnowsza produkcja, która niedawno wylądowała na HBO Max.

Jednak ostatnie doniesienia sugerują, że Dwayne Johnson planował przejąć część uniwersum DC Comics. Pomóc miał mu Henry Cavill, którego aktor chciał wykorzystać w charakterze „pionka”. Ostatecznie jego plan się nie udał i nowi szefowie DC Studios zdecydowali o stworzeniu filmu o młodym Supermanie, bez udziału Cavilla. Ale Gunn i Safran nie chcą rozstawać się z The Rockiem, dlatego niedawno zaproponowali mu nagranie jednej sceny na potrzeby drugiej części Shazama. Najwidoczniej twórcy chcieli zapowiedzieć pojedynek dwóch potężnych postaci, który odbyłby się w kolejnej, trzeciej części przygód tego superbohatera.

GramTV przedstawia:

Ale Dwayne Johnson odmówił występu, rezygnując z podbudowy do konfrontacji z Shazamem. Aktor wcześniej opowiadał o swoich planach na tę postać, chcąc zmierzyć się zarówno z Shazamem, jak i Supermanem. Wszystko jednak na to wskazuje, że Black Adam nie spotka się na ekranie z żadnym z tych bohaterów, przynajmniej w najbliższej przyszłości.

Czujni fani zauważyli, że po ogłoszeniu rezygnacji studia z Henry’ego Cavilla, który wrócił na chwilę do roli Supermana za sprawą Dwayne Johnsona, aktor przestał obserwować oficjalne profile Warner Bros. i Black Adam na Instagramie. Zrodziło to plotki, że The Rock zrezygnuje z grania antybohatera i nie pojawi się więcej w uniwersum DC Comics. Johnson szybko sprostował te doniesienia, informując, że są całkowicie nieprawdziwe. Dodał również, że nigdy nie śledził żadnego konta na Instagramie. W tej chwili ucina to jakiekolwiek spekulacje o przyszłości Black Adam w nowym uniwersum DC Comics i możemy spodziewać się kolejnych produkcji z tą postacią.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!