Black Adam zadebiutował na HBO Max. Dwayne Johnson jako potężny antybohater

Radosław Krajewski
2022/12/16 09:00

Film trafił już do biblioteki platformy.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Black Adam zadebiutował na HBO Max. Film pojawił się na platformie po niecałych dwóch miesiącach od premiery, zarabiając z kin 389,1 milionów dolarów. Branżowi eksperci przewidują, że film może stracić nawet 100 milionów dolarów, gdy inne źródła podają, że Black Adam przyniesie Warner Bros. nawet 52 mln USD zysku. W aferę dotyczącą wyników finansowych produkcji DC Comics wmieszany jest Dwayne Johnson, którego zespół PR-owy został oskarżony o celowe oszustwo wytwórni. Nie wiadomo więc, czy nowi prezesi DC Studios będą zainteresowani nakręceniem kontynuacji. Niewykluczone, że Black Adam zakończy się tylko na jednej części, którą subskrybenci HBO Max mogą już obejrzeć na platformie.

Black Adam zadebiutował na HBO Max. Dwayne Johnson jako potężny antybohater

Black Adam w HBO Max

W starożytnym Kahndaqu niewolnik Teth Adam otrzymał nieograniczoną moc bogów. Wykorzystał ją jednak do zemsty, za co został uwięziony. Teraz, 5000 lat później, odzyskuje wolność i ponownie wymierza światu mroczną sprawiedliwość. Po odmowie poddania się Teth Adam musi się zmierzyć ze współczesnymi herosami, znanymi jako Stowarzyszenie Sprawiedliwości. Tworzą je Hawkman, Doktor Fate, Atom Smasher i Cyclone. Ich celem jest ponowne uwięzienie Adama na wieki.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Jaume Collet-Serra, twórca Tożsamości i Wyprawy do dżungli. W obsadzie znaleźli się: Dwayne Johnson, Aldis Hodge, Noah Centineo, Sarah Shahi, Marwan Kenzari, Quintessa Swindell, Mohammed Amer, Bodhi Sabongui i Pierce Brosnan.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
16/12/2022 17:10
dariuszp napisał:

Jaki znowu antybohater? Nie licząc tego że mówi że nie jest bohaterem to na tym się ta cała "antybohaterskość" kończy.

Niestety w ostatnich wersjach komiksowych zrobili z niego właśnie anty-bohatera... podobnie jak z Venoma xp

dariuszp
Gramowicz
16/12/2022 09:07

Jaki znowu antybohater? Nie licząc tego że mówi że nie jest bohaterem to na tym się ta cała "antybohaterskość" kończy.