Crime Boss: Rockay City

Premiera:
28.03.2023
Gatunek:
akcja, strzelanka
Platforma:
PC, PS5, XSX
Producent:
INGAME STUDIOS
Wydawca:
505 Games
Język:
brak danych

O grze

Crime Boss: Rockay City to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, w której jednej z postaci aparycji użyczył sam Chuck Norris, czyli słynny aktor, znany przede wszystkim z serialu telewizyjnego Strażnik Teksasu.

Akcja gry rozgrywa się w Rockay City, czyli tętniącej życiem metropolii budzącej skojarzenia z alternatywną wersją Miami. Motywem przewodnim kampanii fabularnej zaprezentowanej w Crime Boss jest wojna o terytorium i władzę w mieście. Jako Travis Baker, jedna z osób walczących o tron po śmierci poprzedniego bossa zrobimy wszystko, by - wspólnie ze swoimi kompanami, których uprzednio zrekrutujemy - pokonać innych chętnych i przejąć kontrolę nad Rockay City. 

Crime Boss: Rockay City oferuje możliwość rozgrywki w sieciowym trybie współpracy dla maksymalnie czterech graczy, dzięki któremu wspólnie z innymi graczami możemy organizować liczne ataki i napady, próbując zgarnąć gotówkę i bezcenne artefakty. Trzeba jednak uważać, bo do walki stają również Dollar Dragon, Hielo, Cagnali i Khan, choć i tak największym przeciwnikiem będzie… szeryf Norris. To on spróbuje powstrzymać wszystkich!

Warto dodać, że w Crime Boss: Rockay City otrzymujemy w pełni trójwymiarową oprawę wizualną. Na uwagę zasługują bogate w detale lokacje oraz starannie wykonane modele postaci.