Udany start Crime Boss: Rockay City na Steam. Gra zbiera pozytywne opinie na platformie Valve

Patrycja Pietrowska
2024/06/20 09:45
0
0

Kooperacyjna strzelanka w wersji 3.0 przypadła do gustu użytkownikom Steam.

W marcu ubiegłego roku Crime Boss: Rockay City zadebiutowało na komputerach osobistych. Gra była do tej pory dostępna na PC wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store, jednak w tym tygodniu trafiła do szerszego grona graczy. 18 czerwca produkcja wylądowała bowiem na Steam, gdzie zbiera pozytywne opinie od użytkowników platformy.

Crime Boss: Rockay City
Crime Boss: Rockay City

Crime Boss: Rockay City z pozytywnym odbiorem wśród użytkowników Steam

Crime Boss: Rockay City nie zaliczyło pierwotnie najbardziej udanego startu. W serwisie Metacritic gra uzyskała średnią ocen na poziomie 51/100 na PC i jedynie 43/100 na konsoli PlayStation 5. Nieco inaczej wygląda jednak sytuacja w przypadku platformy Valve, na którą gra trafiła 18 czerwca 2024 roku.

Aktualnie odbiór produkcji na Steam klasyfikowany jest bowiem jako „bardzo pozytywny”. Tytuł, który zdążył się doczekać kilku aktualizacji i dostępny jest w wersji 3.0, najwyraźniej przypadł użytkownikom platformy do gustu. W dużej mierze związane jest to jednak z faktem, że w międzyczasie na rynek trafiło Payday 3 – porównywane z Crime Boss: Rockay City – które rozczarowało graczy. Produkcja Ingame Studios stanowi więc pewną alternatywę dla fanów kooperacyjnych strzelanek.

GramTV przedstawia:

Użytkownicy Steam zauważają sporo zalet, których tytułowi od Starbreeze brakuje – Crime Boss: Rockay City jest tańsze, zapewnia możliwość grania w trybie offline czy zawiera bardziej spektakularne, zakrojone na większą skalę napady. Ponadto w grze uświadczyć mamy bardziej rozbudowanych przerywników filmowych, a deweloperzy „promują modowanie”, a także „uważnie słuchają opinii” graczy.

Witaj w Rockay City z lat 90-tych! Napadaj, łup i strzelaj, aby dostać się na szczyt przestępczego podziemia! Zbuduj swoje przestępcze imperium w kampanii roguelite dla jednego gracza lub zbierz ekipę ze znajomymi w pełnej akcji kooperacji dla wielu graczy! – głosi opis gry Crime Boss: Rockay City na platformie Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Crime Boss: Rockay City trafiło na platformę Steam 18 czerwca 2024 roku. Pierwotnie gra zadebiutowała 28 marca 2023 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!