Mamy najgorszą grę 2023 roku? Nie pomógł jej nawet Chuck Norris

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/28 21:45

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry Crime Boss: Rockay City. Są one, bardzo delikatnie rzecz ujmując, niezbyt pozytywne.

Dziś odbyła się premiera gry Crime Boss: Rockay City. Jest to pierwszy projekt czeskiego Ingame Studios; deweloperzy promowali swoje dzieło głównie gwiazdorską obsadą, w której znajdziemy m.in. Chucka Norrisa, Michaela Madsena czy Danny’ego Trejo. Szybko okazało się jednak, że grze nie pomógł nawet Chuck Norris – recenzje są w dużej mierze negatywne.

Mamy najgorszą grę 2023 roku? Nie pomógł jej nawet Chuck Norris

Crime Boss: Rockay City – gra, której nie pomógł nawet Chuck Norris. Negatywne recenzje

Warto przypomnieć, że już pierwszy gameplay, który został zaprezentowany podczas The Game Awards 2022, spowodował, iż gracze zaczęli powątpiewać w jakość oraz treść. Teraz natomiast wygląda na to, że te obawy były jak najbardziej słuszne.

W serwisie Metacritic produkcja może pochwalić się średnią wynoszącą 55 punktów na sto. W ośmiu recenzjach, do których znajdziemy tam odnośniki, przeczytamy przede wszystkim, że istnieje wiele innych gier tego typu, w których będziemy bawić się ze znajomymi lepiej aniżeli w Crime Boss. Produkcja boryka się z szeregiem problemów, począwszy od kiepskiej optymalizacji, poprzez głupie zachowania sztucznej inteligencji, a skończywszy na niedopracowanym balansie postaci.

GramTV przedstawia:

Mimo wszystko część recenzentów zwraca również uwagę na przyjemne strzelanie i klimat. Pojawiały się także pochwały dla udźwiękowienia. Nie zmienia to jednak faktu, iż mamy tutaj do czynienia z leciwym średniakiem.

Recenzje gry Crime Boss: Rockay City

Crime Boss: Rockay City zadebiutowało wyłącznie na komputerach osobistych w sklepie Epic Games Store. Tytuł ma wyjść również na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S w późniejszym czasie.

Komentarze
3
Sewycz
Gramowicz
29/03/2023 16:19

Autor tekstu: najgorsza gra roku

Srednia meta: 55%

Hmmm...

Yarod
Gramowicz
29/03/2023 09:29

Przecież, że to szmira było widać po pierwszym gameplayu, choć niektórzy na naszym forum mieli wątpliwości :)

MisticGohan_MODED
Gramowicz
29/03/2023 01:19

Napakowanie gwiazdami nie pomorze kiedy gra zwyczajnie jest beznadziejna :P