Flash otrzyma zupełnie nowe zakończenie. James Gunn usunął cztery postacie z filmu

Radosław Krajewski
2023/02/08 13:30

Tych bohaterów nie zobaczymy w finale w solowych przygodach Flasha.

James Gunn i Peter Safran pod koniec stycznia ogłosili plany na nowe filmowo-serialowe uniwersum z superbohaterami DC Comics. Zanim jednak otrzymamy świeży start serii, studio ma w planach wypuszczenie pozostałych produkcji, na czele z Flashem i drugą częścią Aquamana. Według Gunna solowe przygody Szkarłatnego Splintera częściowo zrestartują całe uniwersum, aby wytłumaczyć rezygnację z niektórych aktorów, w tym z Henry’ego Cavilla jako Supermana. Okazuje się, że produkcja otrzyma również nowe zakończenie, w którym nie znajdzie się wielu wcześniej zapowiedzianych bohaterów.

Flash otrzyma zupełnie nowe zakończenie. James Gunn usunął cztery postacie z filmu

Flash ze zmienionym zakończeniem i wyciętymi bohaterami

Według Grace Randolph i Umberto Gonzalesa z The Wrap James Gunn zlecił usunięcie niektórych postaci z finału Flasha. W filmie mieli pojawić się Wonder Woman (Gal Gadot), Superman (Henry Cavill), Supergirl (Sasha Calle) i Batman (Michael Keaton). Studio pierwotnie planowało wykorzystać Flasha do zapowiedzi kolejnych produkcji z uniwersum, stąd takie nagromadzenie bohaterów w zakończeniu produkcji. Nowe plany wytwórni nie obejmują już jednak tych postaci, dlatego zdecydowano się je usunąć, aby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania.

GramTV przedstawia:

Rozwiązaniem problemu z przyszłością Flasha i ewentualnym niekontynuowaniu współpracy z Ezrą Millerem przy przyszłych projektach ma być przeniesienie tytułowego superbohatera do innej rzeczywistości. Film podkreśli, że Flash będzie potrafił swobodnie się przemieszczać po multiwersum, więc nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby Barry Allen Millera wrócił w przyszłych projektach z serii. Dodatkowo twórcy mają szykować specjalny występ gościny, który zachwyci fanów. Grace Randolph zdradziła, że to postać, która pojawiła się w uniwersum DC dawno temu.

Przypomnijmy, że premierę Flasha wyznaczona na 16 czerwca 2023 roku.

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
08/02/2023 15:17

To akurat nic zaskakującego. Flash miał stworzyć tzw "flashpoint" który miał zresetować całe universum DC. A że teraz Gunn jest za sterami i jest nowa wizja to i musi być inne zakończenie.

Ja jestem ciekaw co Gunn wymysli i jak mu to wyjdzie.

DC ma o tyle dobrze że mają sporo utalentowanych ludzi i co jakiś czas wychodziły perełki im jak animowany Harley Quinn, Joker, The Batman itp.

Więc nawet jakby im universum nie wyszło to tak długo jak od czasu do czasu wypuszczą dobry film to będę zadowolony.

Marvel niby wypuszcza wszystko na równym poziomie nie licząc seriali telewizyjnych ale też nie zaskakują pozytywnie. Ostatni raz kiedy Marvel mnie zaskoczył to byli pierwsi strażnicy galaktyki.

A ten film robił właśnie James Gunn.

Silverburg
Gramowicz
08/02/2023 13:46

Wiadomo, taniej zatrudniać kryminalistę, niż dobrych aktorów.