Constantine 2 wciąż powstaje. Warner Bros. ucina plotki o skasowaniu filmu

Radosław Krajewski
2023/02/08 11:05

Przedstawiciel wytwórni uspokoił fanów czekających na powrót Keanu Reevesa do ikonicznej roli.

Wczoraj sieć obiegła plotka od jednego z insiderów, według której Constantine 2 miał zostać skasowany. Warner Bros. w oczekiwaniu na ujawnienie planów przez szefów DC Studios podjęło pochopną i pośpieszną decyzję o ogłoszeniu filmu. Teraz mieli się z tego wycofać i Keanu Reeves miałby nie powrócić w kontynuacji hitu z 2005 roku. Fani aktora i komiksowego bohatera mogą jednak odetchnąć z ulgą, gdyż jak potwierdził Warner Bros, film wciąż powstaje.

Constantine 2 wciąż powstaje. Warner Bros. ucina plotki o skasowaniu filmu

Constantine 2 wciąż znajduje się w produkcji

Portal Entertainment Weekly skontaktował się z przedstawicielami wytwórni, aby wyjaśnić sprawę. Rzecznik Warner Bros. miał dobre informacje dla widzów, zapewniając, że Constantine 2 nie został anulowany i produkcja wciąż jest w planach studia.

GramTV przedstawia:

Zamieszanie mogło wyniknąć z niedawno ogłoszonych planów przez Jamesa Gunna i Petera Safrana dotyczących pierwszego rozdziału nowego uniwersum. Podczas zapowiedzi na próżno było szukać Constantine’a 2, więc niektórzy wywnioskowali, że produkcja mogła zostać skasowana. Film powstanie prawdopodobnie w oderwaniu od głównego uniwersum, tworząc własną poboczną serię. Dodatkowo Warner Bros. może planować premierę drugiej części Constantine’a po 2027 roku, dlatego podczas niedawnej prezentacji nie poznaliśmy żadnych nowych szczegółów o filmie.

Komentarze
1
BestWishForYou
Gramowicz
08/02/2023 12:07

AMEN