Nowy Superman będzie bardzo młody. Dlatego Henry Cavill nie był w planach studia

Radosław Krajewski
2023/02/02 13:15

DC Studios planuje odmłodzić Supermana.

James Gunn i Peter Safran zaprezentowali szczegółowe plany pierwszego rozdziału nowego uniwersum DC Comics. Faza zatytułowana Bogowie i potwory obejmie aż jedenaście nowych produkcji, w tym film o Supermanie i produkcję poświęconą Batmanowi. Już wcześniej prezesi DC Studios informowali, że chcą nakręcić film o młodym Człowieku ze stali, dlatego Henry Cavill nie znalazł się w ich planach. Gunn odniósł się do odejścia aktora przyznając, że to jego poprzednicy „wyrolowali” Cavilla, obiecując mu powrót do superbohaterskiej roli. Teraz dowiedzieliśmy się, że studio poszukuje dużo młodszego aktora do roli Clarka Kenta, który będzie w wieku około 25 lat.

Nowy Superman będzie bardzo młody. Dlatego Henry Cavill nie był w planach studia

Nowy Superman będzie miał zaledwie 25 lat

Henry Cavill w tym roku skończy 40 lat i wydaje się, że wiek aktora i inna koncepcja na postać Supermana okazały się przeszkodami nie do przeskoczenia, dlatego Gunn i Safran musieli podziękować aktorowi i rozpocząć poszukiwania nowej gwiazdy, która przez wiele lat będzie wcielała się w postać Człowiek ze stali.

Gunn jednak zaznacza, że film nie będzie opowiadał o samych początkach Supermana i będzie to już doświadczony superbohater, ale wciąż na początku swojej drogi. Szef studia przyznał, że pomimo młodego wieku Clark Kent będzie już pracował jako reporter. Zasugerował również, ze Batman będzie trochę starszy od Supermana, a to ze względu na posiadanie syna.

Pracuje. Jest reporterem w Daily Planet. Znowu wchodzimy do świata, w którym superbohaterowie istnieją i istnieli już wcześniej. Czy to oznacza, że ​​Batman może być kilka lat starszy od Supermana? Tak, może być.

GramTV przedstawia:

Według dziennikarza Jeffa Sneidera szefowie DC Studios chcą podpisać z aktorami kontrakty na 10 lat. Umowy mają mieć zawartą klauzulę, że aktorzy będą odgrywać swoje role zarówno w filmach, jak i serialach.

W tej chwili nie mamy żadnych plotek dotyczących castingów do Superman: Legacy. Film zadebiutuje w kinach 11 lipca 2025 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!