Czy FromSoftware myśli o przyszłości marki Armored Core?

Krzysztof Żołyński
2023/07/25 21:00
0
0

FromSoftware ujawniło swoje plany kontynuacji serii Armored Core. Będzie coś po Fires of Rubicon?

Główny architekt Armored Core VI: Fires of Rubicon, Masaru Yamamura i producent gry, Yasunori Ogura, ujawnili plany wobec tej marki. Czy będą dodatki, następne części?

Czy FromSoftware myśli o przyszłości marki Armored Core?

Grałem w Armored Core VI: Fires of Rubicon i nie ukrywam - chcę więcej!

Obecnie nie mamy żadnych planów ożywienia żadnej z naszych innych franczyz ani tytułów. W tej chwili koncentrujemy się na Armored Core VI, ponieważ jest to tytuł, który zawsze chcieliśmy kontynuować. Ze względu na odpowiednie okoliczności i przydział zasobów w firmie w końcu doszliśmy do punktu, w którym mogliśmy to zrobić, dlatego cieszymy się, że ponownie tworzymy Armored Core. Oczywiście będziemy kontynuować tę myśl i być może pojawi się więcej planów w przyszłości, ale teraz koncentrujemy się na AC6. – powiedział Yasunori Ogura.

Co dalej z Armored Core?

Trudno wymagać od producenta deklaracji kontynuacji gry, kiedy jeszcze nie została ona wydana. Przypomnijmy, że Armored Core VI zadebiutuje 25 sierpnia. Z pewnością od sprzedaży tego tytułu i zainteresowania graczy, będzie zależała jej przyszłość. Z pewnością jest to jedna z ważnych marek FromSoftware, ale czy będzie to wielki powrót serii? W tej chwili nie wiadomo, a trzeba pamiętać, że firma ma kilka innych asów w rękawie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!