HOT
222
Komentarze 9

Krzysztof Żołyński

Gry, filmy, seriale, komiksy, technologie i różne retro graty. Lubię także sprawdzać co słychać w kosmosie. Kiedy przytrafia się okazja,  wyjeżdżam w podróże dalekie lub bliskie i robię tam masę zdjęć.

HOT
222
Komentarze 9
Popkultura
Daisy Ridley odkłada miecz świetlny i zamienia go na kostium pływacki...
Disney pokazał oficjalny zwiastun ujawnił oficjalny zwiastun Young Woman and the Sea, którego scenariusz oparto na historii pierwszej kobiety, która przepłynęła kanał La Manche.
12.04.2024
Popkultura
Film twórcy Biedne istoty z premierą na festiwalu w Cannes. Jest zwiastun...
Searchlight Pictures przygotowało specjalny zwiastun kolejnego filmu Yorgosa Lanthimosa noszącego tytuł Kinds of Kindness, który będzie pokazywany w trakcie festiwalu w Cannes.
12.04.2024
Popkultura
Istoty fantastyczne (IF) na przedpremierowym zwiastunie. Film Johna...
Najnowsze przedsięwzięcie Johna Krasińskiego, Istoty fantastyczne (IF), zbliża się powoli do swojej premiery. Premiera już w maju, a teraz nowy, przedpremierowy zwiastun.
12.04.2024
Popkultura
James Bond już dawno mógł być kobietą. Czy pomysł powróci?
Wraz z zakończeniem ery Davida Craiga w roli Jamesa Bonda rozgorzała intensywna dyskusja na temat jego następcy. Pojawił się też pomysł wprowadzenia kobiety. Okazuje się, że nie nowy.
11.04.2024
1
The Wolf Among Us 2 jednak powstaje. Telltale twierdzi, że nie porzuciło...
Być może pamiętacie, że Telltale pięć lat temu zapowiedziało The Wolf Among Us 2. W trakcie wokół tej gry narosło tyle niepewności, że fani stracili nadzieję, że gra rzeczywiście powstanie.
11.04.2024
1
1
Popkultura
DC Studios pod rządami Jamesa Gunna potwierdziło swój pierwszy film. Będzie to...
DC Studios potwierdziło, że jego pierwszym filmem pod rządami Jamesa Gunna będzie widowisko o Supermanie, ale nie taki, o jakim myślicie. Ma to być poruszający hołd dla Christophera Reeve’a.
11.04.2024
Popkultura
City Hunter na nowym zwiastunie. Zobaczcie jak prezentuje się aktorska...
Serial City Hunter już w kwietniu zadebiutuje na Netflixie. Streamer właśnie pokazał nowy zwiastun adaptacji kultowej mangi.
11.04.2024
Trwa Wczytywanie