Marvel Snap!

Premiera:
18.10.2022
Gatunek:
Platforma:
Wydawca:
Język:

O grze

Marvel Snap! to wykorzystująca model biznesowy free-to-play gra karciana autorstwa ekipy Second Dinner Studios, która została wydana przez firmę Nuverse. Produkcja została wydana na PC oraz smartfony i tablety z systemami operacyjnymi iOS i Android, gdzie dostępna jest za darmo, ale w toku rozgrywki pojawi się możliwość kupowania dodatków za prawdziwe pieniądze.

Za sprawą Marvel Snap! możemy stworzyć własną talię kart, w której znajdą się zarówno bohaterowie, jak i złoczyńcy doskonale znani fanom uniwersum Marvela. Bazująca na licencji popularnych komiksów pozycja charakteryzuje się przede wszystkim tym, że można ją uruchomić na chwilę lub też spędzić w wirtualnym świecie znacznie więcej czasu. Tak czy inaczej poszczególne starcia zaprojektowano tak, by każde z nich trwało około trzy minuty. 

Marvel Snap! oddaje do dyspozycji śmiałków ponad 50 różnych lokacji z uniwersum Marvela, od Asgardu po Wakandę. Jako że mamy do czynienia z grą-usługą, twórcy regularnie publikują aktualizacje wprowadzające nowe mapy i nie tylko. Warto więc wracać do zabawy, sprawdzając zupełnie nową zawartość.

Choć rozgrywka jest szybka, Marvel Snap! to wciąż gra strategiczna. Musimy zadecydować, ile chcemy postawić, jakie karty zagrać, i tak dalej. Wariantów dopasowań są setki, więc tak naprawdę tylko od nas zależy styl zabawy. Tym bardziej, że możemy wybierać spośród zwykłych oraz unikatowych kart, wśród których znajduje się chociażby ta inspirowana klasycznym komiksem z Iron-Manem albo różne odmiany Chibi, 8-bit i Cartoon.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 SP1+, procesor Intel Core i5-650 lub AMD Phenom II X4 965, 4 GB RAM, karta graficzna Nvidia GeForce GTX 650 lub AMD Radeon HD HD 6950, DirectX 10, 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym