Poznajcie Marvel Snap! Nową grę twórcy Hearthstone

Smolak
2022/05/20 07:45
0
0

Gotowi na kolejną porcję superbohaterskich wyzwań?

Marvel Snap to propozycja od Second Dinner, któremu przewodzi Ben Brode, będący byłym reżyserem Hearthstone. Łatwo się więc domyślić, że gra będzie karcianką, bazującą na uwielbianym przez graczy uniwersum Marvela. Twórcy podzielili się materiałem, prezentującym najważniejsze cechy Marvel Snap. Mnie zastanawia jednak, czy na rynku znajdzie się wystarczająco dużo miejsca dla jeszcze jednej karcianki?

Poznajcie Marvel Snap! Nową grę twórcy Hearthstone

Twórcy obiecują, że Marvel Snap będzie unikalne pod wieloma względami. Na tle konkurencji grę wyróżniać ma przede wszystkim dynamika. Co ciekawe, gracze będą rozgrywać swoje tury równocześnie, bez konieczności czekania na ruch oponenta. Starcia mają trwać około 3 minut.

W podobny sposób skondensowano proces budowania talii. W jej skład wejdzie wyłącznie 12 kart, co ma znacznie uprościć całą mechanikę. Ekipa Second Dinner obiecuje jednak, że dołożyli wszelkich starań, by zachować głęboki, taktyczny charakter rozgrywki. Na start otrzymamy do zebrania 150 kart, a kolejne będą dodawane wraz z kolejnymi sezonami.

Początkowo Marvel Snap miało być dostępne wyłącznie na urządzeniach mobilnych. W trakcie produkcji studio Second Dinner podjęło decyzję o wydaniu gry na PC. Wczesna wersja pecetowej odsłony powinna ukazać się na rynku wraz z jej globalnym debiutem. Niestety, data premiery nie została jeszcze zdradzona. Twórcy zachęcają jednak do zapisów na zamknięte testy beta, które powinny wystartować już wkrótce.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!