It Takes Two

Premiera:
26.03.2021
Producent:

O grze

It Takes Two to przygodowa gra akcji, która została przygotowana przez studio Hazelight i wydana dzięki firmie Electronic Arts. Wspomniana ekipa ma na swoim koncie bardzo docenioną produkcję A Way Out nastawioną na rozgrywkę w trybie kooperacji dla dwóch graczy.

Za sprawą It Takes Two ponownie otrzymujemy grę oferującą możliwość zabawy w duecie. Współpraca możliwa jest zarówno przy jednym ekranie, jak i za pośrednictwem internetu, ale rekomendowana jest rozgrywka w pierwszym z wymienionych wariantów. Całość skonstruowano bowiem tak, by gracze musieli regularnie się ze sobą komunikować, a nawet wskazywać elementy widoczne na telewizorze lub monitorze. Z pewnością ułatwi im to uporanie się z niektórymi poziomami.

It Takes Two przedstawia historię dwóch lalek wykonanych z drewna. Jedna ma na imię May, a druga Cody. Są to jednak postacie, które w metaforycznym sensie ukazują mamę i tatę głównej bohaterki. Jest nią dziewczynka rozpaczająca z powodu nieuchronnie zbliżającego się rozwodu jej rodziców. Pewnego dnia postanowiła ona stworzyć May i Cody, ale nie mogła przewidzieć, że lalki ożyją, a ona wspólnie z nimi weźmie udział w rozmaitych przygodach.

Wymagania sprzętowe

procesor Intel Core i3-2100T lub AMD FX 6100, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD R7 260x, 8 GB RAM, 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Recenzje tej gry:

2
9,0
Recenzja
Adam "Harpen" Berlik
It Takes Two - recenzja nowej gry twórców A Way Out
Po przejściu It Takes Two wiem, czy powinniście zainteresować się nowym tytułem ekipy Josefa Faresa. Koniecznie przeczytajcie recenzję!
24.03.2021
2

Powiązane galerie:

Galeria
Zdjęcia: 8
It Takes Two
07.04.2021

Treści o tej grze:

Mikołaj Ciesielski
Wyprzedaż z okazji Księżycowego Nowego Roku na Steam. Gry PC taniej nawet o 95%
Użytkownicy komputerów osobistych mogą w niższych cenach kupić m.in. takie tytuły jak Control, Dead Space Remake, Star Wars Jedi: Ocalały czy Yakuza: Like a Dragon.
07.02.2024
Mikołaj Ciesielski
PS Plus Extra i Premium straci w 9 gier w styczniu. Świetne tytuły opuszczają...
W przyszłym miesiącu abonenci Sony stracą dostęp do kilku znanych i uznanych produkcji.
10.12.2023
Felieton
Mikołaj Ciesielski
Najlepsze gry z PS Plus Extra i Premium. TOP 10 tytułów, w które trzeba zagrać
W usłudze Sony nie brakuje interesujących produkcji. My wybraliśmy 10 tytułów, obok których nikt z Was nie powinien przechodzić obojętnie.
03.12.2023
Mikołaj Ciesielski
Black Friday 2023 w PlayStation Store. Ruszyła ogromna wyprzedaż gier PS4 i PS5
W cyfrowym sklepie Sony rozpoczęła się promocja z okazji Black Friday 2023. W ofercie m.in. Cyberpunk 2077, Diablo 4 czy God of War: Ragnarok.
17.11.2023
Mikołaj Ciesielski
Letnia Wyprzedaż w Epic Games Store. Masa gier na PC z rabatami nawet do 90%
W sklepie Epic Games ruszyła duża promocja. W niższych cenach kupicie m.in. A Plague Tale: Requiem, Disco Elysium - The Final Cut czy Red Dead Redemption 2.
21.07.2023
Mikołaj Ciesielski
Weekendowa promocja na Steam. Sporo gier na PC z rabatami nawet do 90%
W sklepie Valve pojawiły się nowe oferty specjalne. W niższych cenach kupimy m.in. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, It Takes Two czy Need for Speed Unbound.
14.07.2023
Mikołaj Ciesielski
Wyprzedaż gier Electronic Arts na Steam. Wybrane produkcje taniej nawet o 90%
Na platformie Valve pojawiła się nowa oferta specjalna, dzięki której w niższych cenach kupimy m.in. Need for Speed Unbound, Dead Space Remake czy Battlefield 2042.
16.05.2023
Felieton
Mikołaj Ciesielski
Najlepsze gry z Xbox Game Pass. Przed Wami 10 produkcji, w które trzeba zagrać
W usłudze Microsoftu nie brakuje świetnych tytułów. Dlatego też wybraliśmy 10 gier, obok których żaden abonent amerykańskiej firmy nie powinien przechodzić obojętnie.
09.04.2023
Mikołaj Ciesielski
Nowe promocje w PS Store już dostępne. Masa okazji na gry na PS4 i PS5
Posiadacze konsol PlayStation mogą już skorzystać z nowej oferty specjalnej dostępnej w cyfrowym sklepie Sony.
15.03.2023
Mikołaj Ciesielski
It Takes Two sprzedażowym hitem. Twórcy chwalą się fenomenalnym wynikiem gry
Deweloperzy ze studia Hazelight ujawnili, ilu graczy zdecydowało się kupić wspomnianą produkcję.
05.02.2023