Hello Neighbor 2

Premiera:
06.12.2022
Gatunek:
przygodowa, strategia
Platforma:
PC, XONE, XSX
Producent:
Eerie Guest, tinyBuild
Wydawca:
tinyBuild
Język:
angielska

O grze

Hello Neighbor 2 to przygodowa gra akcji w konwencji horroru stanowiąca kolejną odsłonę popularnej serii skradanek, a więc tytułów wymagających od gracza wykonywania powierzonych mu zadań po cichu.

Za sprawą Hello Neighbor 2 wcielamy się w postać dziennikarza, który chce odkryć tajemnice swojego przerażającego sąsiada zamieszkującego fikcyjne Raven Brooks. Tylko nasz bohater odważył się podjąć tej misji, bowiem wszyscy inni stchórzyli. Przemykając obok domu wąsatego dżentelmena spróbujemy dowiedzieć się między innymi po co każdego wieczora udaje się on do parku rozrywki.

Hello Neighbor 2 to gra dla jednego gracza, w której jako dziennikarz śledczy będziemy musieli przechytrzyć sąsiada charakteryzującego się zaawansowaną sztuczną inteligencją. Odwiedzimy nie tylko jego działkę, ale także inne domy. Na swojej drodze spotkamy rozmaitych mieszkańców miasta, którzy być może udzielą nam niezbędnych informacji. 

Komiksowa oprawa wizualna Hello Neighbor 2 jest w pełni trójwymiarowa i starannie wykonana. Na uwagę zasługują szczegółowe modele postaci oraz bogate w detale lokacje. 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 10, procesor Intel Core i5, 6 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 770, DirectX 12