Oficjalna zapowiedź Hello Neighbor 2, sąsiad (ptak?) będzie straszył dalej

Wincenty Wawrzyniak
2020/07/24 18:30
0
0

Deweloperzy ze studia Eerie Guest wraz z firmą tinyBuild zapowiedzieli pełnoprawną kontynuację skradanki sprzed trzech lat – oto Hello Neighbor 2!

Wczoraj twórcy ze studia Eerie Guest wraz z wydawcą tinyBuild Games oficjalnie zapowiedzieli pełnoprawną kontynuację popularnej pierwszoosobowej skradanki z 2017 roku. Dowiedzieliśmy się, że Hello Neighbor 2 zadebiutuje w przyszłym roku na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox Series X. Jeżeli jednak należycie do grupy miłośników serii, mamy dwie dobre wieści. Po pierwsze, dwójka nie będzie tytułem ekskluzywnym dla platformy Epic Games Store (tak było chociażby w przypadku Hello Neighbor: Hide and Seek) i będzie dostępna zarówno w sklepie Steam, jak i Microsoft Store. Po drugie, na pierwszej z wymienionych platform udostępniona została darmowa wersja alfa gry.

Jeśli zaś chodzi o szczegóły, po raz kolejny mamy do czynienia z niepokojącą historią – gracz wcieli się w dziennikarza o imieniu Quentin, który przybywa do miasteczka Raven Brooks, aby zbadać sprawę tajemniczych zaginięć lokalnych mieszkańców. Twórcy oddadzą w nasze ręce otwarty świat i sprawią, że podczas rozgrywki będziemy uciekać przed sztuczną inteligencją (sąsiadem-ptakiem, znaczy się), znacznie bardziej zaawansowaną aniżeli sąsiad z pierwszej części!Oficjalna zapowiedź Hello Neighbor 2, sąsiad (ptak?) będzie straszył dalej

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!