GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER DiRT Rally 2.0

DiRT Rally 2.0

Producent: Codemasters

Wydawca: Brak

Premiera: 26.02.2019

Gatunek: symulacja, rajdy

Wersja językowa: PL

PEGI: Od 3 lat

DiRT Rally 2.0 to realistyczna gra rajdowa wyprodukowana przez studio Codemasters Software, która ukazała się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Mamy tutaj do czynienia z kontynuacją bardzo ciepło przyjętego DiRT Rally. Podczas rozgrywki odwiedzamy między innymi Polskę, Argentynę, Nową Zelandię, Australię, Hiszpanię oraz Stany Zjednoczone. W trybie kariery DiRT Rally 2.0 oferuje zarówno możliwość wzięcia udziału w rajdach, jak i zawodach rallycrossowych. Oprócz tego udostępniono dodatkowe atrakcje, w tym między innymi rajdy historyczne i opcję tworzenia własnych zawodów. Na śmiałków rywalizacji z prawdziwymi graczami czeka natomiast wariant rozgrywki wieloosobowej.

DiRT Rally 2.0 oddaje do dyspozycji 50 samochodów, które kupimy za kredyty zarobione w toku zabawy. Poszczególne auta będziemy mogli naprawiać, ulepszać i modyfikować, dostosowując je do warunków panujących na danej trasie. Zawody toczą się bowiem w różnych warunkach atmosferycznych (np. w słońcu oraz w deszczu) w dzień oraz pod osłoną nocy.

Za generowanie wysokiej jakości oprawy graficznej w DiRT Rally 2.0 odpowiada technologia firmy Codemasters Software, dzięki której na uwagę zasługują bogate w detale lokacje oraz wiernie odwzorowane pojazdy.

system operacyjny Windows 7, Windows 8 lub Windows 10 64 bit, procesor Intel Core i3 2130 lub AMD FX 4300, 8 GB RAM, karta graficzna GeForce GT 650 Ti lub Radeon HD 7750, DirectX 11, szerokopasmowe połączenie internetowe, 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym, karta dźwiękowa zgodna z DirectX