Nadchodzą nowe produkcje do pecetowego Xbox Game Pass

Maria Wawrzyniak
2019/09/25 21:20

Podczas ostatniej prezentacji Inside Xbox podano kolejne tytuły gier, które już w najbliższych tygodniach pojawią się w abonamentowej bibliotece Xbox Game Pass na PC.

Wygląda na to, że Microsoft w żadnym wypadku nie zamierza zwalniać, jeśli chodzi o udostępnianie nowych tytułów dla graczy posiadających abonament Xbox Game Pass. Dziś w nocy podczas Inside Xbox podano cztery nowe gry, które już w najbliższych tygodniach abonenci będą mogli zainstalować na swoich komputerach, czyli Bad North, DiRT Rally 2.0, Cities: Skylines oraz Saints Row IV: Re-Elected.Nadchodzą nowe produkcje do pecetowego Xbox Game Pass

Bad North to niecodzienna strategia czasu rzeczywistego, za której opracowanie odpowiada niezależne studio Plausible Concept. Wydawnictwem zajęła się firma Raw Fury Games, która w przeszłości zajęła się wyprodukowaniem Night Call czy bardzo ciepło przyjętego indyka Dandara. Bad North przenosi nas do nordyckiej krainy, która padła ofiarą ogromnego najazdu wikingów – jedyne osoby, którym udało się uciec, to para książęca. Teraz protagoniści postanawiają zebrać na nowo armię i stawić czoła swoim napastnikom. Bad North zadebiutowało 20 sierpnia 2018 roku na konsolach Nintendo Switch, 8 dni później na PlayStation 4 oraz Xbox One i dopiero w październiku na komputerach osobistych.

DiRT Rally 2.0 prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać, ale z racji tego, że robimy to z całą czwórką, to… No, wiecie. Mowa więc o kolejnej odsłonie kultowego cyklu gier wyścigowych, gdzie gracz bierze udział w rajdach samochodowych. Gra cechuje się przede wszystkim bardzo wysokim poziomem realizmu. Jej stworzeniem oraz wydaniem zajęło się studio Codemasters Software. DiRT Rally 2.0 zadebiutowało 26 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

GramTV przedstawia:

Cities: Skylines to kolejna strategia, tym razem ekonomiczna, wyprodukowana przez studio Colossal Order. Wydawnictwem zajęła się popularna firma Paradox Interactive. Głównym celem zabawy jest oczywiście wybudowanie miasta, którym następnie musimy rozważnie zarządzać – dbając o dobro naszych mieszkańców, odpowiednio manewrując dostępnym budżetem i robiąc całą masę innych, równie ważnych rzeczy. Cities: Skylines zadebiutowało 10 marca 2015 roku na komputerach osobistych. W kolejnych latach produkcja pojawiła się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Ostatnią grą jest Saints Row IV: Re-Elected, czyli czwarta część popularnego cyklu gier akcji Saints Row od studia Volition. Fabularnie mamy do czynienia z bezpośrednią kontynuacją trzeciej części, dlatego niezaznajomionym z serią zalecamy zapoznanie się z historią części poprzednich. Po raz kolejny wcielamy się w słynnego przywódcę gangu Third Street Saints, aby stawić czoła kosmitom. Saints Row IV: Re-Elected zadebiutowało 20 sierpnia 2013 roku na komputerach osobistych, konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3, natomiast dwa lata później w styczniu 2015 roku gra pojawiła się na PlayStation 4 oraz Xboxie One.

Poza tym firma Microsoft zapowiedziała aktualizację dla znajdującej się w fazie beta aplikacji Xbox dla systemu Windows 10, która pojawi się na serwerach na początku października. Jej celem jest pozbycie się różnych błędów zgłaszanych przez użytkowników, usprawnienie nawigacji oraz przeglądania biblioteki.


Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!