News

Nadchodzą kolejne wrześniowe produkcje na konsole do usługi Xbox Game Pass

Maria Wawrzyniak, 19.09.2019 17:20 0

Okazuje się, że to nie koniec listy gier, które jeszcze w tym miesiącu dołączą do obszernej biblioteki usługi Xbox Game Pass na konsole – nadchodzą kolejne produkcje!

Wczoraj firma Microsoft ogłosiła kolejną porcję produkcji, które pojawią się jeszcze we wrześniu w usłudze Xbox Game Pass. Trzeba jednak przy tym zaznaczyć, że wymienione tytuły będą dostępne wyłącznie na konsolach.Źródło: Paste Magazine

Już dzisiaj, czyli 19 września, subskrybenci usługi mogą zagrać między innymi w bardzo ciepło przyjęte Bloodstained: Ritual of the Night. Od naszej Małgorzaty Trzyny produkcja otrzymała 9 punktów na 10, natomiast pełną recenzję możecie przeczytać pod tym adresem. Mowa o platformowej przygodówce akcji utrzymanej w realiach klimatycznego gotyckiego horroru. Obok spadkobiercy Castlevanii pojawiło się Jump Force – trójwymiarowa bijatyka od studia Spike Chunsoft, w której doszło do połączenia światów znanych z młodzieżowych anime razem z ludzkim uniwersum. Naszą recenzję Jump Force przeczytacie tutaj.

Następnie, 26 września, do obszernej oferty dołączą kolejno produkcje: Bad NorthDiRT Rally 2.0 oraz LEGO Worlds. Największym zainteresowaniem z tej trójki prawdopodobnie będzie cieszyć się drugi tytuł, czyli kolejna odsłona kultowego cyklu gier wyścigowych, którą przygotowało studio Codemasters. O LEGO Worlds poczytać możecie w naszej recenzji pod tym adresem. Jeżeli zaś chodzi o Bad North, jest to gra strategiczna czasu rzeczywistego opracowana przez niezależne studio Plausible Concept, charakteryzująca się przede wszystkim ciekawą oprawą graficzną.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze