Beyond Good & Evil 2

Premiera:
Data nieogłoszona
Gatunek:
przygodowa, akcja
Platforma:
PC, PS5, XSX
Producent:
Ubisoft
Wydawca:
Ubisoft
Język:
brak danych

O grze

Beyond Good & Evil 2 to przygodowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby. Mamy tutaj do czynienia z duchowym spadkobiercą pierwszej części wydanej pierwotnie w 2003 roku (osiem lat później doczekała się ona wersji HD).

Pod względem fabularnym Beyond Good & Evil 2 jest prequelem Beyond Good & Evil, więc nie musimy znać historii opowiedzianej w „jedynce”, by zrozumieć to, co dzieje się w opisywanym tytule. Jego akcja toczy się w Systemie 3, czyli układzie gwiezdnym, który eksplorujemy, by walczyć wolność. Poza możliwością ukończenia kampanii w pojedynkę istnieje także opcja zabawy w trybie multiplayer.

Beyond Good & Evil 2 oddaje do dyspozycji śmiałków wielki otwarty świat, który można swobodnie zwiedzać, napotykając na drodze innych użytkowników z całego świata niczym w pełnoprawnych grach MMO. Możemy nie tylko eksplorować lokacje pieszo, ale i poruszać się po wszechświecie za pomocą udostępnionych statków kosmicznych. Warto to zrobić, bowiem wszechświat jest pełen tajemnic i sekretów do odkrycia.

Za generowanie w pełni trójwymiarowej, wysokiej jakości oprawy wizualnej w Beyond Good & Evil 2 odpowiedzialna jest nowoczesna technologia. Dzięki niej w grze zaobserwujemy szczegółowe modele postaci i bogate w detale lokacje.

Treści o tej grze:

4
Mikołaj Ciesielski
Beyond Good & Evil 2 nie zostało anulowane. Prace nad grą cały czas trwają
Francuska firma uspokaja zaniepokojonych graczy.
16.01.2023
4
2
Maria Wawrzyniak
Na premierę gry Beyond Good and Evil 2 poczekamy jeszcze kilka lat
Jeśli wierzyć informacjom udostępnionym przez znanego branżowego insidera, Toma Hendersona, od premiery gry dzielą nas co najmniej dwa lata.
12.08.2022
2
2
Mikołaj Ciesielski
Beyond Good & Evil 2 znajduje się w „aktywnej produkcji” – informuje Ubisoft
Francuski deweloper na jednej z ostatnich sesji Q&A przedstawił listę produkcji, nad którymi pracują obecnie poszczególne oddziały firmy.
07.07.2022
2
7
Felieton
Mateusz Mucharzewski
Najciekawsze gry, które… zaginęły - ranking TOP 10
Cieszymy się po zapowiedziach gier z potencjałem. Gorzej jednak, jak po jakimś czasie takie projekty kompletnie znikają. Jak kamień w wodę.
03.09.2022
7
4
Maria Wawrzyniak
Beyond Good and Evil 2 – Ubisoft ma planować zewnętrzne testy gry
Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, gra Beyond Good and Evil 2 wciąż powstaje – tak przynajmniej uważa znany branżowy informator, Tom Henderson.
09.07.2022
4
46
Renor Mirshann
Beyond Good & Evil 2 na etapie pre-produkcji
Michael Ancel, twórca gry Beyond Good & Evil, ujawnił w wywiadzie dla francuskiego pisma JeuxVideo, że etap pre-produkcji jej kontynuacji trwa już prawie rok. Niestety...
16.05.2008
46
20
Patryk Purczyński
Beyond Good and Evil 2 "większe od poprzedniczki"
Beyond Good and Evil 2 ma być większe i głębsze od poprzedniczki, nie tracąc przy tym klimatu "jedynki" - zapewniają twórcy. Na ile te przepowiednie się sprawdzą?
03.04.2009
20
Piotr Wiejak
Beyond Good & Evil 2 - nowy filmik w sieci
Po Internecie krąży filmik, który wygląda na target render gry Beyond Good & Evil 2, jednego z bardziej oczekiwanych tytułów Ubisoftu. Wydawca na razie nie potwierdził jego...
09.05.2009
32
Adam Wieczorek
Beyond Good and Evil 2 wstrzymane
Fani Beyond Good and Evil będą z pewnością zawiedzeni. Ubisoft poinformował o wstrzymaniu prac nad drugą częścią gry.
25.08.2009
32
23
Adam Berlik
Beyond Good & Evil 2 wciąż w produkcji!
[Uaktualniono] Dla wszystkich graczy, którzy po cichu liczyli, że jakimś cudem UbiSoft powróci do tematu Beyond Good & Evil 2 mamy bardzo dobrą wiadomość – prace...
14.01.2010
23