Zapowiedź Mario & Luigi: Brothership na Nintendo Direct. Nadciąga nowa przygoda braci

Patrycja Pietrowska
2024/06/19 12:45
0
0

Poznaliśmy datę premiery Mario & Luigi: Brothership.

Wczorajsze Nintendo Direct przyniosło sporo interesujących materiałów związanych z nadchodzącymi grami. Otrzymaliśmy między innymi zapowiedź Metroid Prime 4: Beyond, a także Legend of Zelda: Echoes of Wisdom. To jednak nie koniec dobrych wieści – Nintendo ogłosiło bowiem nową odsłonę serii Mario & Luigi.

Mario & Luigi: Brothership
Mario & Luigi: Brothership

Mario & Luigi: Brothership – zapowiedź na Nintendo Direct

Podczas wczorajszego Nintendo Direct firma ogłosiła kolejną, pełnoprawną odsłonę serii o słynnych hydraulikach. Mario & Luigi: Brothership zabierze graczy na tajemnicze wyspy, a sami bohaterowie zasiądą za sterami własnego Shipshape Island. Na bohaterów czeka masa przygód, a także spotkania z przeciwnikami, których pokonają dzięki współpracy.

Kolorowy zwiastun prezentuje różnorodne lokacje, a także znane fanom postaci, takie jak Bowser czy Księżniczka Peach. Gracze będą mieli okazję odkryć nowe światy, starając się powrócić do Królestwa Grzybów. Bracia muszą działać razem, wykorzystując siłę swojej więzi, aby przezwyciężyć przeszkody i pokonać bossów.

GramTV przedstawia:

Warto przy okazji wspomnieć, że film Super Mario Bros. okazał się najbardziej dochodowym w 2023 roku. Adaptacja stała się największym sukcesem kasowym wytwórni Illumination, przynosząc studiu zysk netto w wysokości 559 milionów dolarów. Z kolei w lutym na Nintendo Switch zadebiutował Mario vs. Donkey Kong – zaktualizowana wersja oryginalnej gry z Game Boy Advance. W ubiegłym miesiącu gracze otrzymali natomiast Paper Mario: The Thousand-Year Door.

Wszyscy na pokład w przygodowej grze RPG z Mario i Luigim w rolach głównych! Bracia powracają w zupełnie nowej odsłonie serii Mario & Luigi, w której wyruszają w rejs po rozległym świecie Concordia na Shipshape Island (po części statku, po części wyspie). Graj jako wąsata para i odkrywaj wyspy, od tropikalnych lasów deszczowych po tętniące życiem miasta. Po drodze spotkasz nowych przyjaciół, którzy pomogą ci w podróży i napotkasz znajome twarze z Grzybowego Królestwa, takie jak Peach i Bowser. – głosi opis produkcji na oficjalnej stronie Nintendo.

Mario & Luigi: Brothership zmierza wyłącznie na Nintendo Switch. Gra zadebiutuje na konsoli 7 listopada 2024 roku. Poniżej znajduje się zwiastun zapowiadający nowe przygody słynnych braci.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!