Wyniki sprzedaży The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom robią duże wrażenie

Mikołaj Ciesielski
2023/05/18 08:30
0
0

To najszybciej sprzedającą się odsłona serii.

Nintendo może być zadowolone nie tylko ze świetnych recenzji The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ale także z osiągniętych przez wspomnianą produkcję wyników sprzedaży. Japońska firma pochwaliła się bowiem wczoraj rezultatem najnowszej odsłony serii The Legend of Zelda i trzeba przyznać, że liczba sprzedanych egzemplarzy robi ogromne wrażenie.

Wyniki sprzedaży The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom robią duże wrażenie

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom to najszybciej sprzedającą się odsłona serii

Nintendo poinformowało, że tylko w ciągu trzech dni od premiery – która miała miejsce 12 maja 2023 roku – na całym świecie sprzedano ponad 10 milionów egzemplarzy The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Wspomniana produkcja jest tym samym najszybciej sprzedającą się odsłona serii The Legend of Zelda.

Możemy być jednak pewni, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wciąż nie powiedziało ostatniego słowa. Produkcja cieszy się bowiem ogromną popularnością, a masa pozytywnych opinii z pewnością przekona kolejnych posiadaczy Nintendo Switch do sięgnięcia po wspomniany tytuł.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom dostępne jest wyłącznie na konsolach Nintendo Switch. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Zew przygody – recenzja The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!