Recenzje gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Lepsza od poprzedniczki?

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/11 17:40
0
0

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje wyczekiwanej gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Już jutro na rynku zadebiutuje gra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, czyli kontynuacja Breath of the Wild – bardzo wysoko ocenianego bestsellera Nintendo z 2017 roku. Z tej okazji dziś w sieci pojawiły się pierwsze recenzje produkcji, które sugerują jedno: jest dokładnie tak, jak zakładano – znakomicie.

Recenzje gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Lepsza od poprzedniczki?

Pierwsze recenzje The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdecydowana większość oceniających wyróżnia przede wszystkim ogromną swobodę działania, jaką tytuł oferuje graczowi. Nikt ani nic nie prowadzi nas tutaj za rękę, co poniekąd może (ale nie musi) oznaczać, że Tears of the Kingdom okaże się prawdziwą perełką dla miłośników eksploracji.

I choć nie jest to żadna wielka rewolucja względem Breath of the Wild, nowa gra nie tylko korzysta ze wszystkich sprawdzonych rozwiązań, ale również dodaje od siebie kolejne pomysły. Wielu recenzentów uważa, że mamy tutaj do czynienia z grą nawet lepszą od Breath of the Wild.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zadebiutuje 12 maja bieżącego roku na konsolach Nintendo Switch.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!