The Marvels na pierwszej promocyjnej grafice. Tak prezentują się bohaterki filmu

Radosław Krajewski
2022/11/24 13:30

Do sieci trafiło zdjęcie z licencjonowanego gadżetu z filmu, na którym możemy zobaczyć nowe kostiumy głównych bohaterek.

Marvel ma jeszcze trochę czasu, zanim rozpocznie kampanię marketingową drugiej części Kapitan Marvel. Zanim film trafi do kin, wcześniej widzowie będą mogli obejrzeć Ant-Man i Osę: Kwantomanię. Mimo to ruszyła już produkcja oficjalnych, licencjonowanych produktów, które trafią do sprzedaży przy okazji premiery The Marvels. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie jednego z nich, a konkretniej poduszki, na której widnieją wizerunki trzech głównych bohaterek nadchodzącego filmu.

The Marvels na pierwszej promocyjnej grafice. Tak prezentują się bohaterki filmu

The Marvels – pierwsze spojrzenie na główne bohaterki

Podczas tegorocznego D23 Expo dowiedzieliśmy się, że Kapitan Marvel, Ms. Marvel i Monica Rambeau będą zamieniać się miejscami za każdym razem, gdy będą korzystać ze swoich mocy. Szczegóły fabuły nie są na razie znane, ale motyw wydaje się ciekawy i został już zapowiedziany w scenie po napisach serialu Ms. Marvel. Bohaterki otrzymają również nowy wygląd względem swoich ostatnich ekranowych występów. Poniższe zdjęcie pokazuje, jak trójka bohaterek prezentuje się w nowych kostiumach.

GramTV przedstawia:

Reżyserką filmu jest Nia DaCosta, która ostatnio dała poznać się szerokiej publiczności nową odsłoną horroru Candyman. W obsadzie znaleźli się: Brie Larson (Kapitan Marvel), Iman Vellani (Ms. Marvel), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Maria Hill), Randal Park (Jommy Woo), Jude Law (Yon-Rogg) oraz Zawe Ahston, Shamier Anderson i Seo-Joon Park.

The Marvels zadebiutuje w kinach 28 lipca 2023 roku.

The Marvels – pierwsze spojrzenie na główne bohaterki, The Marvels na pierwszej promocyjnej grafice. Tak prezentują się bohaterki filmu
Komentarze
2
Kresegoth
Gramowicz
24/11/2022 16:01
wolff01 napisał:

To Brie Larson jeszcze gra w filmach MCU? Myślałem że obraziła się na "toksycznych fanów"...

Zaliczyła występ gościnny na koniec Ms. Marvel i cholera wie, czy ten film nie będzie ostatnim.

wolff01
Gramowicz
24/11/2022 14:09

To Brie Larson jeszcze gra w filmach MCU? Myślałem że obraziła się na "toksycznych fanów"...