D23: The Marvels ze szczegółami. Studio szykuje pokręconą historię dla bohaterek

Radosław Krajewski
2022/09/10 22:12

Poznaliśmy pierwsze szczegóły kontynuacji Kapitan Marvel.

Jeżeli widzieliście serial Ms. Marvel, to w scenie po napisach z ostatniego odcinka tytułowa bohaterka zamieniła się miejscami ze swoją idolką – Kapitan Marvel. Podczas D23 Expo dowiedzieliśmy się, jak scena będzie się łączyć z nadchodzącym filmem The Marvels. Okazuje się, że Ms. Marvel, Kapitan Marvel oraz Monica Rambeau zamieniają się ze sobą miejscami za każdym razem, gdy korzystają ze swoich mocy. Muszą więc połączyć siły, aby rozwiązać swój problem.

D23: The Marvels ze szczegółami. Studio szykuje pokręconą historię dla bohaterek

Dowiedzieliśmy się również, że film rozpocznie się nagłym pojawieniem się Kamali gdzieś w kosmosie, gdzie budzi się obok Goose’a. W tym czasie Carol i Monica walczą z wrogami w pokoju Kamali. Monica Rambeu będzie miała nowy strój. Superbohaterka trenowana przez Nicka Fury’ego na stacji kosmicznej SABRE. W pewnym momencie Monica dotyka pola światła, które przenosi ją na księżyc wraz z wojownikami Kree.

GramTV przedstawia:

Reżyserką filmu jest Nia DaCosta, która ostatnio dała poznać się szerokiej publiczności nową odsłoną horroru Candyman. W obsadzie znaleźli się: Brie Larson (Kapitan Marvel), Iman Vellani (Ms. Marvel), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Maria Hill), Randal Park (Jommy Woo), Jude Law (Yon-Rogg) oraz Zawe Ahston, Shamier Anderson i Seo-Joon Park.

The Marvels zadebiutują w kinach 28 lipca 2023 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!