Rozpoczynają się Zawody Strażników w Destiny 2!

Michał "Muradin" Grabowski
2021/04/20 14:55

Dla zwyciężców oczywiście sława, chwała i loot… dużo lootu do zgarnięcia w trakcie wykonywania różnych zadań w Destiny 2: Poza Światłem!

Rozpoczynają się Zawody Strażników w Destiny 2!

W ubiegłym roku Zawody Strażników wygrali Tytani. Jak będzie w tym roku? Ruszają Zawody Strażników w Destiny 2: Poza Światłem!

Zawieszenie broni z cesarzową Caiatl nadal obowiązuje, więc dlaczego nie spędzić tego czasu dobrej zabawie? Po raz kolejny strażnicy trzech klas staną do rywalizacji o miano tej najzwinniejszej, najsprytniejszej, najlepszej w świecie Destiny. Wraz z kończeniem specjalnych kart pretendenta oraz wypełniania Triumfów pojawi się bowiem nie tylko możliwość zdobycia specjalnych laurów od Evy Levante, ale również specjalnych nagród.

GramTV przedstawia:

Do zgarnięcia m.in. egzotyczny karabin maszynowy Prawowity Następca z katalizatorem, egzotyczny Wróbel, legendarne przedmioty klasowe oraz emblematy i barwy. Dla fanów nieco bardziej wyszukanych propozycji sklep Eververse będzie miał przygotowane również kilka przygotowanych na Zawody Strażników propozycji m.in. uniwersalne zdobienia klasowe, specjalne zdobienie do Prawowitego Następcy, emotki i nie tylko! Dodatkowo gracze mogą zgarnąć specjalne przedmioty w ramach Nagród Bungie.

Zawody Strazników rozpoczynają się już dziś, 20. kwietnia i potrwają do specjalnej ceremonii zamknięcia 7 – 9 maja. Specjalne trofeum upamiętniające rozgrywki będzie znajdowało się na Wieży przez rok.

W Destiny 2 możecie zagrać na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!