Muradin_07

HOT
80
Komentarze 7775

Michał "Muradin" Grabowski

The King of iron fist

Zasadniczo nie lubię pisać o sobie, ale jeśli dają mi na to tyle znaków... 

Gramowicz od czasów forum CD Projektu. Zdecydowanie bardziej "gramsajtowicz" niż "forumowicz", ale swoje w tym gramowym życiu wyklepałem w różnych miejscach. Później miejscowy szer... znaczy się szef Moderacji. Z czasem również "zielony ludzik" i człowiek z ramienia społeczności współtworzący inicjatywę Gramik, której celem była aktywizacja społeczności gramowej głównie na blogach. Później jednak w wyniku wielu różnych nieoczekiwanych splotów wydarzeń człowiek od mediów społecznościowych oraz redaktor gram.pl.

O grach zawsze piszę szczerze oraz od serca. Tak, abyście wiedzieli dlaczego warto daną grą się zainteresować. Kompleksowo, bez skrótów, aby ogląd sytuacji był najpełniejszy. Zresztą - wyznaję zasadę, iż skala 1-10 jest po to, aby używać jej w pełni, a gra 5 czy 6/10 nie oznacza tytułu słabego. Raczej takiego, który w zależności od pewnych warunków może bawić tak samo jak gra 8-9/10.

A tak naprawdę to nie lubię ocen numerycznych.

Gdybym miał podsumować w jakie gry najczęściej gram, to na podstawie godzin z PSNa wymieniłbym gry wyścigowe oraz bijatyki. Podobnie jak tysiące godzin przegranych w Destiny oraz The Divison. Z kolei mogę nieskromnie przyznać się do tego... że to ode mnie zaczął się ruch #GrajciewYakuzę. Bo gracie, prawda?

A tak poza grami to fan wrestlingu, motorsportu pod różnymi postaciami oraz kina koreańskiego. Muzycznie mocno zróżnicowany, ale trzymający się niezależnych kapel oraz cięższych brzmień. Nie gardzi również dobrym, kraftowym i ciemnym piwem oraz whisky. Zwłaszcza, gdy do gry wchodzi ostre jedzenie - koreańskie, hinduskie, tajskie.

Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało - nieco wyżej jest kontakt. Do przeczytania! 😏

HOT
80
Komentarze 7775
Graliśmy
Tak, chcecie wrócić do Multiversus - sprawdzamy co nowego przed premierą!
Multiversus przygotowuje się do swojej wielkiej premiery 28. maja, a my mieliśmy okazję sprawdzić czy ten tytuł nadal wciąga bez wyjątku!
24.05.2024
7,0
Recenzja
Recenzja serialu The 8 Show - kolejny koreański hit od Netflixa?
Najnowszy serial Netflixa może co prawda przywoływać wspomnienia związane ze “Squid Game”, ale równocześnie te dwa dzieła łączy i różni praktycznie tyle samo.
21.05.2024
Tech
Testujemy Lenovo Legion Slim 7 - gamingowa elegancja?
Nie dość że stylowy, to jeszcze daje radę z wieloma nowymi grami – sprawdzamy, jak Lenovo Legion Slim 7 daję sobie radę w akcji!
09.05.2024
1
Graliśmy
Le Mans Ultimate - wrażenia z Early Access dla odważnych
Po latach World Endurance Championship otrzymało swoją własną grę. Sprawdzamy, czy warto zainteresować się Le Mans Ultimate we Wczesnym Dostępie!
07.05.2024
1
EA Sports F1 24 - kilka słów o tym co w kampanii dla pojedynczego gracza
Po usprawnieniach w modelu jazdy sprawdzamy jakie tryby kariery będziemy mogli ograć w ramach EA Sports F1 24!
25.04.2024
EA Sports F1 24 i nowy model jazdy - bliżej symulacji, ale nadal przystępnie?
Kilka dni temu Electronic Arts w trakcie specjalnej prezentacji zaprezentowało nowości zmierzające do EA Sports F1 24. Dziś kilka słów o tym, jak zmienia się model jazdy w grze Codemasters
22.04.2024
1
4,5
Recenzja
Recenzja dodatku Dead Island 2: SoLA - poimprezowy kac
Po kilku pierwszych minutach na SoLA Festival w Dead Island 2 wpadamy w spiralę powtarzalności i frustracji – mogło być znacznie lepiej...
19.04.2024
Trwa Wczytywanie