Reżyser Indiany Jonesa 5 nakręci film dla DC Comics? Ma już swój wymarzony projekt

Radosław Krajewski
2023/02/02 11:45

Najpierw Marvel, później Lucasfilm, a teraz DC Comics?

W ostatni dzień stycznia James Gunn i Peter Safran ogłosili szczegółowe plany pierwszego rozdziału nowego uniwersum DC Comics. Wśród zapowiedzianych produkcji nie zabrakło Swamp Thing, nad którym pracę wkrótce może rozpocząć reżyser najnowszej odsłony Indiany Jonesa. Mowa o Jamesie Mangoldzie, który ma negocjować z Warner Bros. wyreżyserowanie filmu.

Reżyser Indiany Jonesa 5 nakręci film dla DC Comics? Ma już swój wymarzony projekt

James Mangold zostanie reżyserem filmu Swamp Thing?

Mangold udostępnił w swoich mediach społecznościowych kadr z komiksu przedstawiającą potwora z bagien, narysowaną przez współtwórcę postaci, Berniego Wrightsona. Post został podany dalej przez Jamesa Gunna, więc możemy podejrzewać, że rozmowy dotyczące Swamp Thinga przebiegają pomyślnie. Przypomnijmy, że James Mangold wcześniej pracował nad Logan: Wolverine, a także Le Mans '66.

GramTV przedstawia:

Swamp Thing powstał w 1971 roku za sprawą Lena Weina i Wrightsona. Bohater doczekał się pierwszej ekranizacji w 1982 roku w reżyserii legendarnego Wesa Cravena. Już wcześniej DC Comics chciało wprowadzić tę postać do swojego uniwersum, ale serial z 2019 roku został skasowany już po pierwszym sezonie. Nowa filmowa adaptacja ma zadebiutować w kinach dopiero w 2027 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!