Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Nowe wideo z Need for Speed Unbound pokazuje system personalizacji aut

DK
2022/10/25 20:20

Gra debiutuje na początku grudnia.

Ostatnio poznajemy coraz więcej faktów na temat personalizacji samochodów w Need for Speed Unbound. Na przykład wcześniej mogliśmy przeczytać, że nowa część serii zaoferuje opcję demontażu części. Teraz mamy okazję rzucić okiem na filmik prezentujący rozbudowany system dostosowania wyglądu maszyn. Wideo zamieszczamy na dole tej wiadomości.

Nowe wideo z Need for Speed Unbound pokazuje system personalizacji aut

EA zapowiedziało kolejnego NfS-a w pierwszej połowie października. Chwilę później pokazano pierwszy gameplay. Nie wszystkim spodobała się oprawa wideo produkcji, która zawiera komiksowe elementy. Okazało się jednak, że będzie można je wyłączyć – lub po prostu nie musimy ich wybierać, jeśli nie chcemy.

Data premiery NfS Unbound

Najnowsza odsłona serii Need for Speed trafi do sklepów 2 grudnia. Zagrają zarówno pecetowcy, jak i posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli interesuje Was granie w wyścigi na pececie, to zapewne będziecie chcieli sprawdzić, czy Wasz komputer spełnia wymagania Unbound. Oficjalne wymagania sprzętowe tytułu publikowaliśmy pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
07/11/2022 08:29

Zaje**ste, od razu mi się Underground i Carbon przypomniały. Super, może to będzie pierwszy NFS, w którego pogram od czasu nie wiem, Prostreet?