Need for Speed Unbound na oficjalnym gameplayu!

DK
2022/10/11 17:47

Filmik jest krótki (i trochę niewyraźny), ale treściwy.

Niedawno EA zapowiedziało kolejną odsłonę Need for Speed. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, dziś w internecie wylądował pierwszy oficjalny gameplay z produkcji. Nagranie nie jest długie i trochę niedomaga jakościowo, ale pokazuje to, co najważniejsze. Widzimy tu przede wszystkim element personalizacji samochodów (a konkretnie dodawanie komiksowych efektów) oraz wyścig. Całość zobaczycie na samym dole.

Need for Speed Unbound na oficjalnym gameplayu!

Nie wszystkim komiksowe wstawki się podobają – wielu fanów serii narzeka na oprawę wideo. Ktoś zapytał, czy te efekty będzie można wyłączyć, na co odpowiedziano, że tak – a właściwie nie ma nawet obowiązku ich wybierania.

Need for Speed Unbound – data premiery i platformy

Need for Speed Unbound zaparkuje w sklepach 2 grudnia. Zagrają zarówno pecetowcy, jak i posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli należycie do tej pierwszej grupy, to z pewnością interesują Was oficjalne wymagania sprzętowe. Publikowaliśmy je pod tym adresem. Co natomiast dotyczy konsol, ścigałka ma działać na PS5 i Xboksie Series X w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Jeśli chodzi o Xboksa Series S, to będzie to 60 fps i 1280p.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!