Need for Speed Unbound na zwiastunie. Szaleństwo z kreskówkowymi postaciami

Radosław Krajewski
2022/10/06 15:49

Electronic Arts wypuściło pierwszy oficjalny trailer nowej odsłony serii Need for Speed.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami Electronic Arts wypuściło do sieci pierwszy zwiastun Need for Speed Unbound. Trailer został udostępniony wcześniej, niż pierwotnie planowano, prawdopodobnie z obawy o kolejny wyciek materiałów z gry. Tym razem Criterion Games zaoferowało zupełnie inny styl graficzny, mieszając realistycznie wyglądające samochody i lokacje z komiksowymi elementami. Podczas jazdy zobaczymy efekty graficzne rodem z powieści graficznych, a widoczne podczas przerywników filmowych kreskówkowe postacie zastąpią prawdziwych aktorów. Całość ma szalony, wręcz absurdalny klimat, który skierowany jest do młodszych graczy. Zwiastun zobaczycie poniżej.

Need for Speed Unbound na zwiastunie. Szaleństwo z kreskówkowymi postaciami

Ścigaj się z czasem, uciekaj glinom i bierz udział w cotygodniowych kwalifikacjach, by wywalczyć miejsce w Grandzie, najważniejszych wyścigach ulicznych w Lakeshore. Wypełnij swój garaż niepowtarzalnymi, stuningowanymi furami i daj się poznać na ulicach, prezentując własny styl i wyjątkowe ciuchy przy dźwiękach energicznej muzyki z każdego zakątka świata.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Need for Speed Unbound zadebiutuje na rynku już 2 grudnia. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zamawiając grę w przedsprzedaży, otrzymacie do niej dostęp na trzy dni przed premierą.

Need for Speed Unbound – zwiastun

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!