NFS Unbound z masą aktywności. Zostaniemy taksówkarzem niczym w Grand Theft Auto

Radosław Krajewski
2022/11/14 14:30
0
0

Electronic Arts ujawniło, jakie atrakcje czekają na graczy w najnowszej odsłonie Need for Speed.

Do premiery Need for Speed Unbound pozostało już niewiele czasu. Electronic Arts wciąż nie zaprezentowało żadnego dłuższego zapisu rozgrywki ze swojej nadchodzącej gry, racząc nas wyłącznie krótkimi teaserami z elementami gameplayu. Niedawno twórcy zaprezentowali szczegóły rozgrywki na PlayStation 5, który oprócz rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, zapewni również pełne wykorzystanie kontrolera DualSense. Tym razem deweloperzy z Criterion Games przedstawili szczegóły dotyczące aktywności pobocznych, których w NFS Unbound nie zabraknie.

NFS Unbound z masą aktywności. Zostaniemy taksówkarzem niczym w Grand Theft Auto

Need for Speed Unbound z różnymi wyzwaniami

Oprócz nowego trybu Rozróba, który został zaprezentowany na ostatnim zwiastunie, nadchodząca ścigałka zaoferuje także zadania, którymi będziemy mogli uprzyjemnić sobie rozgrywkę, zdobywając za nie dodatkowe punkty i pieniądze. Pierwszą z nich są zlecenia na odstawienie konkretnego samochodu, w których będą dwa warianty: dostarczenie szybko lub w jednym kawałku. W przypadku pierwszej opcji ważne jest jak najszybsze dotarcie do celu, aby zdążyć przed upływem czasu. Jeżeli otrzymamy zlecenie na dostarczenie auta w jednym kawałku, będziemy musieli uważać na zniszczenia podczas pościgu policyjnego, który najpierw będziemy musieli zgubić jeżdżąc ulicami miasta. Od uzyskanych wyników zależne są nagrody pieniężne.

Kolejna aktywność spodoba się fanom serii Grand Theft Auto, gdyż nasz samochód zostanie zamieniony w taksówkę. Podczas rozgrywki może skontaktować się z nami inny kierowca, który będzie potrzebował podwózki do wyznaczonego miejsca w konkretnym czasie. Przeszkadzać nam będzie policja, którą najpierw będziemy musieli zgubić.

W drodze na następny Zlot czy Rozróbę może się z tobą skontaktować inny kierowca, który gdzieś utknął i potrzebuje podwózki. Dojedź tam jak najszybciej, aby rozpocząć podwózkę – czas ucieka. Gdy tylko dotrzesz na miejsce i zgarniesz kierowcę, gliniarze siądą ci na ogonie. Sprawnie ich zgub i dowieź kierowcę na miejsce, nim skończy się czas, aby dostać jak najwięcej gotówki. Jeśli przyskrzynią ciebie, przyskrzynią też twojego pasażera – i nikt nie zarobi. Zawieź pasażera do kryjówki, a odblokujesz ją i będzie na ciebie czekać, gdy na ulicach zrobi się zbyt niebezpiecznie.

GramTV przedstawia:

Pozostałe aktywności nie zaskoczą żadnych fanów gier wyścigowych. W Need for Speed Unbound będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności w strefach driftu, bijąc rekordy prędkości przejeżdżając przez fotoradary, czy pokonując trasy w próbach prędkości, a także brać udział w skokach, w których liczy się nie tylko prędkość, ale także technika.

Na koniec przypomnijmy, że Need for Speed Unbound zadebiutuje na rynku już 2 grudnia. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zamawiając grę w przedsprzedaży, otrzymacie do niej dostęp na trzy dni przed premierą.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!