Need for Speed Unbound z kolejną prezentacją rozgrywki. Zaprezentowano nowy tryb

Radosław Krajewski
2022/11/08 17:50
0
0

Electronic Arts przygotowało kolejną krótką zapowiedź tegorocznej odsłony Need for Speed.

Do premiery Need for Speed Unbound pozostał mniej niż miesiąc. Electronic Arts wciąż aktywnie promuje swoją produkcję i właśnie wypuścili kolejną materiał ze swojej nadchodzącej gry. Tym razem skupili się na zaprezentowaniu nowego trybu rozgrywki Rozróba, w którym będziemy zbierać punkty za ryzykowną jazdę, niszczenie otoczenia, skoki, czy drifty. Fanom gier wyścigowych tryb jest doskonale znanych z innych gier, chociażby z serii Forza Horizon.

Need for Speed Unbound z kolejną prezentacją rozgrywki. Zaprezentowano nowy tryb

W tym środowisku uliczny styl jest wszystkim. Przejmuj dzielnice miasta, popisując się efektownymi driftami, rozwalając przedmioty do zebrania i dając najbardziej stylowym ulicznym rajdowcom z Lakeshore pokaz swoich umiejętności. Przede wszystkim liczy się stylówa, no ale czasem trzeba też zasuwać. Już łapiesz. A teraz spraw, by Rocky był z ciebie dumny.

GramTV przedstawia:

Na trwającym ponad minutę materiale możemy zobaczyć nowe ujęcia z rozgrywki i trzeba przyznać, że Need for Speed Unbound prezentuje się całkiem nieźle. Szczególnie w 60 klatkach na sekundę, które zapewnią odpowiednią płynność rozgrywki.

Na koniec przypomnijmy, że Need for Speed Unbound zadebiutuje na rynku już 2 grudnia. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zamawiając grę w przedsprzedaży, otrzymacie do niej dostęp na trzy dni przed premierą.

Need for Speed Unbound nowy gameplay

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!