Need for Speed: Underground 2 zachwyca na fanowskim remake’u

Radosław Krajewski
2022/11/14 11:20
0
0

Nie brakuje nawet kultowego samochodu z okładki gry.

Już na początku grudnia zadebiutuje Need for Speed Unbound, które będzie powrotem serii po trzech latach. Gracze są podzieleni w kwestii nadchodzącej części i niektórzy woleliby powrót do klimatów znanych z NFS: Underground. Naprzeciw ich oczekiwaniom wyszedł ostatnio grafik znany na Twitterze jako Darudnik. Na swoim profilu udostępnił kilka renderów z własnej wizji na remake kultowej odsłony Need for Speeda.

Need for Speed: Underground 2 zachwyca na fanowskim remake’u

Need for Speed: Undeground 2 Remake – gracze są zachwyceni projektem

Twórca przygotował niewielki wycinek miasta Bayview, ale tyle wystarczyło, aby fani produkcji poczuli się „jak w domu”. Na zaprezentowanych materiałach nie brakuje również kultowego Nissana 350Z, który zdobił okładkę gry. Na jednym z zaprezentowanych renderów możemy nawet podejrzeć, jak Need for Speed: Undeground 2 Remake wyglądałby podczas rozgrywki. Darudnik przygotował nawet interfejs wraz z prędkościomierzem i mapą.

GramTV przedstawia:

Gracze w komentarzach nie szczędzą pochwał pod adresem wizji odświeżonej wersji NFS: Undeground 2. Wiele osób przyznało, że chciałoby zagrać w taką wersję gry. Electronic Arts jak dotąd nie było zainteresowane powrotem do tych realiów w swojej serii, ale może za sprawą właśnie takich projektów doczekamy się kiedyś nowego NFS-a: Underground.

Need for Speed: Undeground 2 Remake – gracze są zachwyceni projektem, Need for Speed: Underground 2 zachwyca na fanowskim remake’u
Darudnik
Darudnik
Darudnik
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!