Koniec Ezry Millera w DC. Studio szuka nowego Flasha i ma już poważnego kandydata

Radosław Krajewski
2022/10/21 11:20

DC Comics może zaskoczyć tym wyborem.

Pomimo przeprosin i obietnic poprawy DC Comics wraz z Warner Bros. nie zamierzają dać kolejnej szansy Ezrze Millerowi i jego przygoda z kinem superbohaterskim zakończy się w przyszłym roku wraz z premierą solowego filmu o Flashu. Już wcześniej pojawiły się plotki, według których wytwórnia ma dość problemów z aktorem i podziękują mu za współpracę. Miller niedawno był obecny na planie dokrętek do filmu i wskazywało to, że jego relacje ze studiem się poprawiły. Najwyraźniej nie na tyle, aby w przygotowywanym już Flashu 2 mógł powrócić do swojej roli.

Koniec Ezry Millera w DC. Studio szuka nowego Flasha i ma już poważnego kandydata

George McKay przejmie rolę Flasha po Ezrze Millerze?

Popularny scooper MyTimeToShineHello poinformował, że DC Comics przygotowało już listę potencjalnych aktorów, którzy mogliby zostać Flashem. Na szczycie listy ma znajdować się George MacKay, którego widzowie mogą kojarzyć z oscarowego 1917, a także Wilka i Przypadkowego przechodnia od Netflixa. 30-letni Brytyjczyk do tej pory unikał blockbusterów i nie wiadomo, czy dojdzie do porozumienia ze studiem. Informację potwierdził również Daniel Richtman.

GramTV przedstawia:

Reżyserem The Flash jest Andy Muschietti, twórca horrorów Mama oraz dwóch części To. W obsadzie znaleźli się: Ezra Miller, Ben Affleck, Michael Keaton, Kiersey Clemons, Maribel Verdu, Ron Livingston oraz Sasha Calle. Film zadebiutuje w kinach 23 czerwca 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Ray
Gramowicz
21/10/2022 16:34

Nawet trochę podobni, więc powinno to być dość naturalne. Z drugiej strony dziwię się, że nie zabili Flasha i dali Kid Flasha czy Wally West'a. No chyba, że film kończy się Flashpointem i resetuje uniwersum, no to wtedy tak, obecny Flash musi przeżyć.