Ezra Miller wrócił na plan Flasha. Aktor nagrał kilka nowych scen

Radosław Krajewski
2022/10/07 16:30

Miller niedawno odwiedził studio Warner Bros., aby kolejny raz założyć superbohaterski strój.

Wszelkie problemy z premierą Flasha można uznać za zakończone. Jeszcze pod koniec sierpnia Ezra Miller spotkał się z dyrektorami wytwórni, aby omówić plany na dystrybucję filmu. Według nieoficjalnych informacji aktor zgodził się podjąć leczenia psychiatrycznego i nie sprawiać więcej kłopotów, przez które debiut produkcji DC Comics znów zawisnąłby na włosku. Jak podał serwis The Wrap, Ezra Miller w ubiegłym tygodniu ponownie pojawił się na planie Flasha, aby nagrać kilka dodatkowych scen.

Ezra Miller wrócił na plan Flasha. Aktor nagrał kilka nowych scen

Film przeszedł pozytywne testy publiczności, która miała okazję wziąć udział w próbnych pokazach. Warner Bros. nie chce więc rezygnować z projektu, który ma stanowić restart dla całego uniwersum DC Comics. Jednak według ostatnich doniesień studio i tak zamierza zrezygnować z usług Ezry Millera w ewentualnych kontynuacjach. Tym samym aktor zakończy przygodę z serią na zaledwie jednym filmie opowiadającym o solowych przygodach swojego superbohatera.

Flash – data premiery

Reżyserem The Flash jest Andy Muschietti, twórca horrorów Mama oraz dwóch części To. W obsadzie znaleźli się: Ezra Miller, Ben Affleck, Michael Keaton, Kiersey Clemons, Maribel Verdu, Ron Livingston oraz Sasha Calle. Film zadebiutuje w kinach 23 czerwca 2023 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!