Ezra Miller przestanie być Flashem? Aktor nie wróci do roli w filmach DC Comics

Radosław Krajewski
2022/09/18 14:00

Warner Bros. miało ostatecznie skreślić Ezrę Millera jako Flasha.

Pod koniec sierpnia Ezra Miller spotkał się z przedstawicielami Warner Bros., aby pomówić dalsze kroki postępowania wobec Flasha. Według ostatnich doniesień wytwórnia nie skasuje filmu, a wszystko dzięki zapewnieniom aktora, że ten podda się leczeniu. Jednak jak podał scooper znany jako MyTimeToShineHello, czas Ezry Millera w superbohaterskim uniwersum jest już policzony.

Ezra Miller przestanie być Flashem? Aktor nie wróci do roli w filmach DC Comics

Koniec Ezry Millera jako Flasha

Według jego informacji Ezra Miller rozstanie się z rolą Barry’ego Allena po premierze Flasha. Warner Bros. wraz z DC Comics nie chcą ryzykować, że aktor narobi w przyszłości kolejnych problemów i Miller będzie musiał pogodzić się, że rola Flasha przejdzie pod opiekę innego aktora. Oczywiście wytwórnia w każdej chwili może zmienić swoją decyzję, tym bardziej pod wpływem kasowego sukcesu Flasha i dobrych opinii wobec roli aktora.

GramTV przedstawia:

Reżyserem The Flash jest Andy Muschietti, twórca horrorów Mama oraz dwóch części To. W obsadzie znaleźli się: Ezra Miller, Ben Affleck, Michael Keaton, Kiersey Clemons, Maribel Verdu, Ron Livingston oraz Sasha Calle. Film pojawi się w kinach 23 czerwca 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!