Jonathan Majors ma ogromny problem. Marvel szuka nowego Kanga – mają swój typ

Radosław Krajewski
2023/04/18 17:00
2
0

Kłopoty, kłopoty Majorsa.

To może być jedna z najkrótszych przygód z uniwersum Marvela. Jonathan Majors miał zostać wielką gwiazdą nowej sagi MCU, występując jako Kang w wielu przyszłych projektach z uniwersum. Aktor jednak wpadł w poważne problemy pod koniec marca, gdy został aresztowany przez nowojorską policję w związku z rzekomą napaścią na swoją partnerkę. Sprawa wciąż jest w toku, a rozprawa w sądzie została wyznaczona na 8 maja. Aktor nie może jednak liczyć na spokojne oczekiwanie na proces, gdyż właśnie stracił swojego agenta i agencję PR-ową.

Jonathan Majors ma ogromny problem. Marvel szuka nowego Kanga – mają swój typ

Marvel szuka już następcy Jonathana Majorsa do roli Kanga

Agencja Entertainment 360 postanowiła nie czekać na werdykt w sprawie Majorsa i już teraz zerwała umowę z aktorem. Identycznie postąpiła firma PR-owa The Lede Company. Jeżeli Jonathan Majors zostanie oczyszczony ze stawianych mu zarzutów, ruchy agencji i firmy PR mogą mieć poważne konsekwencje dla dalszej kariery aktora, który może mieć trudności ze znalezieniem odpowiednich osób, do powierzenia swojej przyszłości.

GramTV przedstawia:

Na wypadek skazania Majorsa przygotowuje się już Marvel. Chociaż studio zapewniało, że nie zamierza podejmować żadnych ruchów w tej sprawie, to za kulisami Kevin Feige i spółka szukają już ewentualnego zastępstwa do roli Kanga. Według Jeffa Sneidera z The Hot Mic, Marvel Studios dyskutuje nad różnymi opcjami, które mogą podjąć w przyszłości.

Dziennikarz ujawnił, że studio szuka aktora „w typie Damsona Idrisa”, który znany jest z serialu Snowfall. Nie oznacza to, że nowym Kangiem w zastępstwie Majorsa zostanie właśnie ten aktor, ale Marvel poszukuje gwiazdy o podobnej aparycji i scenicznej ekspresji. Możemy być jednak pewni, że ostateczna decyzja zapadnie dopiero po uniewinnieniu lub skazaniu Jonathana Majorsa przez sąd.

Komentarze
2
Gotenssjgoddark
Gramowicz
19/04/2023 11:28

Ja te zarzuty wobec Jonathan Majors widze w taki sposób że jego partnerka nie mogąc znieść że jej partner robi karierę w Marvelu wymyśliła sobie by, oskarżyć go o napaść za nie poświęcanie jej uwagi . 

dariuszp
Gramowicz
18/04/2023 18:39

Bym umarł ze śmiechu jakby zrobili ten ruch co dosłownie WSZYSCY ostatnio. Jak kiedyś wszędzie grał Morgan Freeman tak teraz wszędzie widać Giancarlo Esposito :-)