Gwiazda Marvela trafiła do aresztu. Poważne oskarżenia wobec Jonathana Majorsa

Radosław Krajewski
2023/03/26 10:45
0
0

Czy to będzie koniec jego wielkiej aktorskiej kariery?

Marvel może mieć jeszcze większy problem niż DC z Ezrą Millerem. W sobotę rano czasu pacyficznego Jonathan Majors został aresztowany za rzekomą napaść na kobietę w pobliżu Chelsea w Nowym Jorku. Aktor twierdzi, że jest niewinny stawianych mu zarzutów, które obejmują duszenie, napaść i nękanie. Jako pierwszy o aresztowaniu gwiazdy Marvela poinformował serwis TMZ.

Gwiazda Marvela trafiła do aresztu. Poważne oskarżenia wobec Jonathana Majorsa

Jonathan Majors z zarzutami pobicia swojej dziewczyny

Portal powołując się na swoje źródło w organach ścigania poinformowało, że Majors i jego dziewczyna, która miała być ofiarą, jeszcze w piątek wieczorem kłócili się w taksówce. Według relacji kobieta chciała spojrzeć w telefon aktora, podejrzewając, że pisze z inną kobietą. To rozgniewało Majorsa, do tego stopnia, że miał rzekomo spoliczkować swoją dziewczyną i mocno złapać ją za rękę. Obecnie kobieta przebywa w szpitalu, mając widoczne obrażenia napaści na całym ciele.

Dziewczyna skontaktowała się z policją około godziny 11:00 w sobotę, informując stróżów prawa o kłótni z Majorsem, która przerodziła się w fizyczny atak. TMZ podało, że kobieta miała widoczne rozcięcie za uchem i inne zaczerwienienia na ciele, w tym ślady na twarzy. Policja zakuła Majorsa w kajdanki i doprowadziła do aresztu. Aktor obecnie przebywa już na wolności.

Wstępne dochodzenie wykazało, że 33-letni mężczyzna był zamieszany w spór domowy z 30-letnią kobietą/ Ofiara poinformowała policję, że została napadnięta. Funkcjonariusze zatrzymali 33-latka bez żadnych incydentów. Ofiara doznała niewielkich obrażeń głowy i szyi i została przewieziona do lokalnego szpitala w stabilnym stanie – poinformowała policja.

Przedstawiciel Jonathana Majorsa zaprzeczył wszystkim tym doniesieniom. Poinformowali media, że aktor niczego złego nie zrobił i jest niewinny.

Nie zrobił nic złego. Nie możemy się doczekać oczyszczenia jego imienia i wyjaśnienia tej sprawy.

GramTV przedstawia:

Po aresztowaniu aktora w sieci pojawiły się relacje filmowców, którzy mieli okazję współpracować z Majorsem i nie wspominają tego czasu najlepiej. Już wcześniej reżyser A.B. Allen wspomniał o pewnej gwieździe, która jest „okrutnym, znęcającym się człowiekiem”. Choć wtedy nie padło żadne nazwisko, to Allen postanowił przypomnieć o tym poście, jednoznacznie sugerując, że chodziło o nową gwiazdę Marvela. Allen powiedział, że nie chce ujawniać konkretnych informacji ze względu na konieczność powiązania całej sprawy z ofiarami zdarzenia, które niekoniecznie chcą brać w tym udział.

Wczytywanie ramki mediów.

Swoje trzy grosze dodał również Tim Nicolai, broadwayowski aktor i reżyser, który założył Society Theatre. Choć posty zostały już usunięte, to nazwał on Majorsa „socjopatą i oprawcą”, odnosząc się do czasu, kiedy aktor uczęszczał na uczelnię Yale.

Warto pamiętać, że do czasu skazania aktora prawomocnym wyrokiem przez sąd, Jonathan Majors pozostaje niewinny. Ostatnio Justin Roiland został oczyszczony z podobnych zarzutów napaści na swoją partnerkę. Po trzech latach sąd oczyścił współtwórcę Ricka i Morty’ego, nie posiadając wystarczającej ilości dowodów, aby skazać producenta. Nie wiadomo, jak Marvel zareaguje na to doniesienia i jak dotąd studio nie wydało żadnego oświadczenia w tej sprawie.

Przypomnijmy, że Jonathan Majors wciela się w MCU w Kanga, najważniejszego złoczyńcę drugiej sagi uniwersum. Jego zwolnienie oznaczałoby wiele problemów dla studia, które musiałoby zmienić swoje dotychczasowe plany lub szybko znaleźć nowego odtwórcę roli Kanga.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!