Bloodborne na PC? Prezes From Software jest na tak, ale nie chce o tym mówić

Mikołaj Ciesielski
2024/06/14 10:55
0
0

Hidetaka Miyazaki woli uniknąć ewentualnych kłopotów.

Na ostatnim State of Play doczekaliśmy się zapowiedzi God of War: Ragnarok na PC. Od kilku dobrych lat wielu użytkowników komputerów osobistych czeka jednak na możliwość zapoznania się z Bloodborne. Niestety nie zapowiada się, by w najbliższym czasie wspomniana produkcja doczekała się pecetowej wersji, mimo że deweloperzy ze studia From Software bardzo by tego chcieli.

Bloodborne
Bloodborne

From Software chciałoby portu Bloodborne na PC, ale wszystko zależy od Sony

Hidetaka Miyazaki – prezes From Software – w rozmowie z redakcją PC Gamer przyznał, że jego zespół „chce portu Bloodborne na PC”. Deweloper dał również jasno do zrozumienia, że on sam chętnie zobaczyłby wspomnianą produkcję na komputerach osobistych. Twórca serii Dark Souls woli jednak uniknąć kłopotów i nie wypowiadać się w tej kwestii.

Jeśli powiem, że tego chcę, to będę miał przez to kłopoty. Nie jestem temu jednak przeciwny. Oczywiście, jako jeden z twórców gry Bloodborne, osobiście chciałbym, by więcej graczy mogło się nią cieszyć – wyjaśnił Miyazaki.

GramTV przedstawia:

W kwestii portu Bloodborne na PC wszystko znajduje się w rękach Sony. Niestety działania japońskiej firmy sugerują, że wspomniana marka poszła w odstawkę. Wskazuje na to m.in. jedna z ostatnich ankiet, w której zapytano graczy o ich ulubione gry na PlayStation. Użytkownicy nie otrzymali w niej jednak opcji wyboru produkcji From Software.

Na koniec przypomnijmy, że Bloodborne zadebiutowało na rynku w marcu 2015 roku jako tytuł ekskluzywny dla PlayStation 4. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat produkcji studia From Software, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Bloodborne – recenzja.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!