Baldur's Gate 3 z poważnym błędem. Problemy z zapisywaniem savów. Jest kilka rozwiązań

Krzysztof Żołyński
2023/08/04 18:55
2
0

Tuż po premierze znakomicie przyjętego przez graczy Baldur's Gate 3, ujawnił się poważny błąd, ale na szczęście jest kilka sposobów na jego obejście.

Wielu graczy rozpoczynających swoją przygodę w Baldur's Gate 3, zauważyło błąd, którego wynikiem jest brak możliwości zapisywania stanu gry. Było wiele zgłoszeń od graczy, którzy twierdzili, że gra blokuje się podczas synchronizacji, uniemożliwiając im zapisanie lub załadowanie gry.

Baldur's Gate 3 z poważnym błędem. Problemy z zapisywaniem savów. Jest kilka rozwiązań

(Uwaga! Prace w toku) Recenzja Baldur’s Gate 3 - Z godnością i humorem

GramTV przedstawia:

Larian Studios jest świadome problemu i zaktualizowało swoją stronę z pomocą, dodając kilka możliwych rozwiązań problemu. Jest wśród nich wyłączenie usługi Windows Defender, usunięcie folderu LevelCache w przypadku uszkodzonych plików oraz weryfikacja plików lokalnych. Wielu grającym udało się też uniknąć problemu, kiedy wyłączyli w opcjach gry synchronizację z chmurą, a to ustawienie jest domyślne i to właśnie przerzucanie plików do i z chmury, powodowało awarię gry.

Wczytywanie ramki mediów.

Baldur's Gate 3 z poważnym błędem

Trudno powiedzieć, jak powszechny jest ten błąd, ale przy ilości sprzedanych egzemplarzy, może wydawać się poważnym problemem. Szczęśliwie jest sposób na obejście utrudnień, a Larian zapewne już pracuje nad aktualizacją, eliminująca usterkę.

Komentarze
2
Crad999
Gramowicz
05/08/2023 11:34
Headbangerr napisał:

Nie lubię być faszystą językowym, ale czytanie "savów" boli.

"tworzeniem zapisów gry", "zapisywaniem gry" - cokolwiek

Polacy nie gęsi.

Headbangerr
Gramowicz
04/08/2023 21:37

Nie lubię być faszystą językowym, ale czytanie "savów" boli.