Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Aktorka do roli Abby w The Last of Us 2 już wybrana? To gwiazda serialu Amazona

Radosław Krajewski
2023/01/23 13:20

Poszlaki wskazują właśnie na tę aktorkę.

The Last of Us zadebiutował dzisiaj z drugim odcinkiem, który powinien zaliczyć jeszcze lepszą oglądalność od pierwszego. Jeszcze przed weekendem HBO podało oficjalne wyniki oglądalności premierowego epizodu z pierwszych dwóch dni, które nie pozostawiają złudzeń, że to obecnie najpopularniejsza serialowa produkcja. Pomimo tego, że do zakończenia pierwszego sezonu pozostało jeszcze siedem tygodni, fani już szukają poszlak, które mają naprowadzić ich do wytypowania aktorki, która wcieli się w Abby w drugim sezonie serialu. Życzeniem graczy jest Florence Pugh, ale nie wydaje się, aby gwiazda Marvela miała pojawić się w The Last of Us. Teraz w orbicie zainteresowań fanów pojawiła się nowa aktorka, którą niektórzy widzowie mogą kojarzyć z serialu Amazona.

Aktorka do roli Abby w The Last of Us 2 już wybrana? To gwiazda serialu Amazona

Shannon Berry jako Abby w serialu The Last of Us?

Fani The Last of Us odkryli, że duże szanse na obsadzenie w roli Abby ma Shannon Berry. Aktorka najbardziej znana jest z serialu Dzicz od Amazona, który zadebiutował na platformie w 2020 roku. W ubiegłym roku produkcja powróciła z drugim sezonem, po czym została skasowana przez Prime Video.

GramTV przedstawia:

Berry przypomina trochę Abby z gry, co pokazują poniższe porównania zaprezentowane przez profil The Last of Us News. Co więcej, Neil Druckmann obserwuje aktorkę na Instagramie, z kolei Berry obserwuje Bellę Ramsey i oficjalne konto serii gier. Oczywiście nie musi to absolutnie nic oznaczać, ale już niejednokrotnie obserwacje na Instagramie, czy w innych mediach społecznościowych, pozwalały poprawnie wytypować castingi do filmów i seriali.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
8
Xeoo
Gramowicz
25/01/2023 15:01

Zeby nie bylo nie sugeruje ze moje odczucia sa jedynymi poprawnymi czy cos:)

Xeoo
Gramowicz
25/01/2023 14:51
Headbangerr napisał:

Mówiłem tak samo, jednak uznałem, że właśnie takie były zamierzenia twórców, więc grałem dalej i nie żałuję. Kilkanaście godzin grania Abby daje tyle, że zaczyna się dostrzegać jej ludzką stronę i przestaje się ją oceniać, a cała sytuacja staje się o wiele trudniejsza.

Xeoo napisał:

Nie jestem w stanie wykrzesać choćby odrobiny empatii dla tego goryla a co dopiero grać nim przez pół gry.

Ja tam nie wiem obejrzałem przyspoieszony gameplay i nic nie zmienił. Nie kupuje tej histoprii i zdecydowanie nie kupuje tej postaci która co ma być dobra bo pobawiła się z pieskiem? Może jestem inny ale nic co ona i jej "koledzy" zrobili nie zmieniło mojego przekonania że wszyscy zasługują tylko na kulke w łeb.

Headbangerr
Gramowicz
25/01/2023 13:38
Xeoo napisał:

Nie jestem w stanie wykrzesać choćby odrobiny empatii dla tego goryla a co dopiero grać nim przez pół gry.

Mówiłem tak samo, jednak uznałem, że właśnie takie były zamierzenia twórców, więc grałem dalej i nie żałuję. Kilkanaście godzin grania Abby daje tyle, że zaczyna się dostrzegać jej ludzką stronę i przestaje się ją oceniać, a cała sytuacja staje się o wiele trudniejsza.

Xeoo
Gramowicz
25/01/2023 12:29
koNraDM4 napisał:

Ja bym bardziej powiedział, że wypadałoby się też mentalnie przygotować biorąc pod uwagę jak ta postać została w grach odebrana przez graczy. Całkiem spora wrzawa była wtedy. 

Headbangerr napisał:

Niezależnie od tego, kogo wybiorą do tej roli, ta osoba powinna zacząć już teraz ostre treningi siłowe + odpowiednią dietę.

I tak, goryle łapy są niezbędne, jeśli ktoś ma grać Abby.

Oj tak... Sam fakt że ma się pojawić w dalszych sezonach serialu sprawia że cięzko mi się zmobilizować do oglądania. The last of Us 2 jedyna gra która mi się w miare podobała i którą porzuciłem w połowie.

Nie jestem w stanie wykrzesać choćby odrobiny empatii dla tego goryla a co dopiero grać nim przez pół gry.

koNraDM4
Gramowicz
23/01/2023 15:27
Headbangerr napisał:

Niezależnie od tego, kogo wybiorą do tej roli, ta osoba powinna zacząć już teraz ostre treningi siłowe + odpowiednią dietę.

I tak, goryle łapy są niezbędne, jeśli ktoś ma grać Abby.

Ja bym bardziej powiedział, że wypadałoby się też mentalnie przygotować biorąc pod uwagę jak ta postać została w grach odebrana przez graczy. Całkiem spora wrzawa była wtedy. 

Headbangerr
Gramowicz
23/01/2023 14:50
ZubenPL napisał:

No i obowiązkowe kłucie się zastrzykami z testosteronem bo bez tego z żadnym treningiem się nie uda zrobienie odpowiedniej masy.

Nie trzeba. Wystarczy się postarać w granicach zdrowego rozsądku, żeby - w miarę możliwości - upodobnić się do odgrywanej postaci chociaż trochę.

ZubenPL
Gramowicz
23/01/2023 14:45
Headbangerr napisał:

Niezależnie od tego, kogo wybiorą do tej roli, ta osoba powinna zacząć już teraz ostre treningi siłowe + odpowiednią dietę.

I tak, goryle łapy są niezbędne, jeśli ktoś ma grać Abby.

No i obowiązkowe kłucie się zastrzykami z testosteronem bo bez tego z żadnym treningiem się nie uda zrobienie odpowiedniej masy.

Headbangerr
Gramowicz
23/01/2023 14:25

Niezależnie od tego, kogo wybiorą do tej roli, ta osoba powinna zacząć już teraz ostre treningi siłowe + odpowiednią dietę.

I tak, goryle łapy są niezbędne, jeśli ktoś ma grać Abby.