Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

5. faza MCU zaskoczy fanów? Marvel ma w zanadrzu wiele niespodzianek dla widzów

Radosław Krajewski
2022/10/04 13:30

Według jednego z pracowników Marvel Studios widzowie wciąż mogą liczyć na zaskoczenia.

Powoli zbliżamy się do końca 4. fazy Kinowego Uniwersum Marvela, która zakończy się wraz z premierą Czarnej Pantery: Wakanda w moim sercu. Film otrzymał wczoraj nowy, finałowy zwiastun, na którym ujawniono, kto przejmie superbohaterską tożsamość po T’Challi. Według najnowszych plotek studio zamierza zmienić plany na 5. i 6. fazę swojego uniwersum i niektóre seriale zostaną anulowane, żeby zmienić ich formę na krótkometrażowe produkcje w stylu nadchodzącego Wilkołaka Nocą. Widzowie nie mają się jednak czego obawiać, gdyż według dyrektora ds. rozwoju wizualnego Marvel Studios, Andy’ego Parka, wciąż nie zobaczyli wszystkiego, co ma do zaoferowania to uniwersum.

5. faza MCU zaskoczy fanów? Marvel ma w zanadrzu wiele niespodzianek dla widzów

Co zaoferuje 5. faza MCU?

Myślisz: „Co jeszcze można zobaczyć w tym uniwersum? Widzieliśmy już wszystko! Odwiedziliśmy kosmos, to i tamto”. Ale patrząc w przyszłość, to będziemy mieć Ant-Mana i Osę: Kwantomanię, gdzie zobaczymy kwantową część wszechświata, poznamy również Thunderbolts… To dokładnie ten sam model, co Marvel Comics. To wiele dziesięcioleci budowania postaci i światów, ale to wszystko osadzone w tym samym uniwersum.

GramTV przedstawia:

Wygląda więc na to, że fani wciąż mogą oczekiwać niespodzianek w eksploracji kolejnych elementów bogatego uniwersum Marvela. Przypomnijmy, że na nadchodzącą 5. fazę złoży się sześć filmów, w tym wspomniana trzecia część przygód Ant-Mana, która rozpocznie środkową fazę The Multiverse Saga.

Komentarze
9
Czaroxxx
Gramowicz
06/10/2022 10:54
dariuszp napisał:

Jak wywalisz "kobiet" i "tiktoka" z tego zdania to opiszesz pewnie ponad połowę naszego społeczeństwa :-D

Czaroxxx napisał:

Obraźliwie nazywając grupę docelową po imieniu to przepraszam. Dla samotnych kobiet bez wizji przyszłości i pełnoetatowych matek niemających nic poza telewizorem i poczuciem godności tworzonym przez tiktoka.

Pewnie tak ale wtedy nie będzie o grupie docelowej. 

dariuszp
Gramowicz
06/10/2022 10:45
Czaroxxx napisał:

Obraźliwie nazywając grupę docelową po imieniu to przepraszam. Dla samotnych kobiet bez wizji przyszłości i pełnoetatowych matek niemających nic poza telewizorem i poczuciem godności tworzonym przez tiktoka.

Jak wywalisz "kobiet" i "tiktoka" z tego zdania to opiszesz pewnie ponad połowę naszego społeczeństwa :-D

Czaroxxx
Gramowicz
06/10/2022 10:43
dariuszp napisał:

Tyle że nie to napisałeś. Pisałeś o grupie docelowej. Dość obraźliwie. 

Czaroxxx napisał:

Ale ja nie bronie, tylko mówię, że zrobili gówno. To moja opinia. 

dariuszp napisał:

Ale nikt im nie broni robienia serialu dla kobiet. Po prostu go nie oglądaj...

Czaroxxx napisał:

Faza to się zaczęła w momencie jak uznali, że superbohaterskie filmy są dla nerdów dlatego trzeba stworzyć she-hulk serial dla karyn.

Obraźliwie nazywając grupę docelową po imieniu to przepraszam. Dla samotnych kobiet bez wizji przyszłości i pełnoetatowych matek niemających nic poza telewizorem i poczuciem godności tworzonym przez tiktoka.

dariuszp
Gramowicz
04/10/2022 22:45
Czaroxxx napisał:

Ale ja nie bronie, tylko mówię, że zrobili gówno. To moja opinia. 

dariuszp napisał:

Ale nikt im nie broni robienia serialu dla kobiet. Po prostu go nie oglądaj...

Czaroxxx napisał:

Faza to się zaczęła w momencie jak uznali, że superbohaterskie filmy są dla nerdów dlatego trzeba stworzyć she-hulk serial dla karyn.

Tyle że nie to napisałeś. Pisałeś o grupie docelowej. Dość obraźliwie. 

FromSky
Gramowicz
04/10/2022 20:48

W pierwotnych planach były tylko 3 fazy, stąd End Game jest naturalnym zakończeniem wątków ze wszystkich poprzednich filmów

Ale liczy się pieniądz więc robią doklejki i dożynają powolutku co sie da, może nie będzie 6 fazy jak sie na 5 całkiem przejadą, w 4 już widać dokąd to zmierza

Czaroxxx
Gramowicz
04/10/2022 15:03
dariuszp napisał:

Ale nikt im nie broni robienia serialu dla kobiet. Po prostu go nie oglądaj...

Czaroxxx napisał:

Faza to się zaczęła w momencie jak uznali, że superbohaterskie filmy są dla nerdów dlatego trzeba stworzyć she-hulk serial dla karyn.

Ale ja nie bronie, tylko mówię, że zrobili gówno. To moja opinia. 

dariuszp
Gramowicz
04/10/2022 14:49
Czaroxxx napisał:

Faza to się zaczęła w momencie jak uznali, że superbohaterskie filmy są dla nerdów dlatego trzeba stworzyć she-hulk serial dla karyn.

Ale nikt im nie broni robienia serialu dla kobiet. Po prostu go nie oglądaj...

Czaroxxx
Gramowicz
04/10/2022 14:15
dariuszp napisał:

Ja w ogóle się zastanawiam kiedy 4 faza się zacznie bo na razie nie ma nic.

Faza to się zaczęła w momencie jak uznali, że superbohaterskie filmy są dla nerdów dlatego trzeba stworzyć she-hulk serial dla karyn. 

dariuszp
Gramowicz
04/10/2022 13:32

Ja w ogóle się zastanawiam kiedy 4 faza się zacznie bo na razie nie ma nic.