W jaki sposób Wolverine pojawi się w Deadpoolu 3? Aktorzy odpowiadają… tak jakby

Radosław Krajewski
2022/09/28 15:10

Ryan Reynolds i Hugh Jackman wspólnie usiedli na kanapie, aby opowiedzieć o wprowadzeniu Wolverine’a do MCU.

To naprawdę się dzieje. Hugh Jackman po kilkuletniej przerwie znów wcieli się w Wolverine’a. I to nie w byle jakiej produkcji, ale w Deadpoolu 3. Świetną wiadomość dla fanów superbohaterów potwierdził wczoraj Ryan Reynolds w zabawnym filmie. Teraz aktor wraz z Hugh Jackmanem usiedli wspólnie na kanapie, aby wyjaśnić niektóre palące kwestie i wątpliwości. Ale zrobili to w swoim stylu.

W jaki sposób Wolverine pojawi się w Deadpoolu 3? Aktorzy odpowiadają… tak jakby

Deadpool 3 nie naruszy historii z Logan: Wolverine

Na materiale Ryan Reynolds potwierdził, że nie będą ingerować w historię, a także śmierć głównego bohatera, zaprezentowaną w Logan: Wolverine, którego akcja rozgrywała się w 2029 roku. Gdy aktorzy mieli już powiedzieć, o czym będzie opowiadać Deadpool 3, zamiast ich słów słyszymy utwór „Wake Me Up Before You Go-Go” zespołu Wham!, którego Pyskaty Najemnik jest wielkim fanem. Sądząc jednak po żywych reakcjach aktorów podczas opowiadania fabuły, możemy oczekiwać wiele akcji i humoru. Zabawne wideo z udziałem Reynoldsa i Jackmana zobaczycie poniżej.

Reżyserem filmu został Shawn Levy, z którym Ryan Reynolds pracował już dwukrotnie przy Free Guy i Projekt Adam. Scenariusz napiszą Rhett Reese i Paul Wernick, którzy pracowali również nad dwoma poprzednimi częściami.

GramTV przedstawia:

Deadpool 3 zadebiutuje w kinach 6 września 2024 roku.

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
28/09/2022 15:28

Pewnie sklonowali go offscreenowo.