Wycieczka do Europy - nowy zwiastun Destiny 2: Poza Światłem

Michał "Muradin" Grabowski
2020/09/23 17:30

Bungie prezentuje nową lokację w grze Destiny 2. Sprawdź, co znajduje się pod powierzchnią skutego lodem księżyca Jowisza – Europy.

Niewiele czasu zostało Strażnikom do przygotowania się pod nadejście kolejnego dodatku do Destiny 2 – Poza Światłem. W międzyczasie Bungie podgrzewa (choć tutaj bardziej by pasowało jednak sformułowanie “oziębia”) atmosferę i prezentuję Europę – księżyc Jowisza, który będzie również nową lokacją w grze.

Gracze nie tylko będą mogli poznać dobrze miejsce narodzin Exo, ale również dowiedzieć się więcej na temat nadchodzącego zagrożenia ze strony Ciemności, która coraz mocniej opanowuje Układ Słoneczny. Na pustkowiach będą mogli odwiedzić między innymi:

  • Ruiny Zmierzchu czyli to, co pozostało z kolonii Clovisa Braya.
  • Otchłań Asteriona, wierzchołek struktur Vex.
  • Grań Kadmosa, ostatnia znana lokalizacja Centrum Egzonaukowego Bray.
  • Przejście Charona, centrum komunikacyjne Europy
  • I wiele innych.
W międzyczasie trwa również specjalne wydarzenie Momenty Triumfu, mające pomóc podsumować graczom dotychczasową w grę oraz przygotować się na nadejście nowych przygód. Warto więc poświęcić kilka chwil na przejście rajdów czy też ogranie zawartości, której jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić w grze do momentu wyjścia dodatku!
Destiny 2: Poza Światłem będzie dostępne 10. listopada na PlayStation 4, Xbox One X, PC oraz konsolach nowej generacji PlayStation 5 i Xbox Series S i X.
Sprawdź nasze teksty ze świata Destiny poniżej:

GramTV przedstawia:

Wycieczka do Europy - nowy zwiastun Destiny 2: Poza Światłem

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!