Exoprimal

Premiera:
14.07.2023
Gatunek:
akcja, strzelanka
Platforma:
PC, XONE, PS4, PS5, XSX
Producent:
Capcom
Wydawca:
Capcom
Język:
angielska

O grze

Exoprimal to dynamiczna strzelanka z perspektywy trzeciej osoby. Mamy tutaj do czynienia z zupełnie nową marką firmy Capcom. Gra ukazała się na PC oraz konsolach Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4 i Switch

Exoprimal kładzie nacisk na rozgrywkę w trybie kooperacji dla maksymalnie pięciu graczy. Nasi bohaterowie połączą siły, aby zmierzyć się z hordami dinozaurów. Eliminując napotkane bestie stopniowo będą ratować świat przed zagładą. 

Exoprimal oferuje możliwość dopasowania stylu zabawy do własnych preferencji. W grze znajdziemy kilka unikatowych klas postaci oferujących dostęp do różnych typów broni i innych elementów wyposażenia. Nie zabraknie więc tych, którzy zajmą się wrogami, jak i bohaterów leczących swoich towarzyszy.

Warto dodać, że w Exoprimal będziemy strzelać nie tylko do prehistorycznych gadów. W grze, poza dinozaurami, pojawi się dodatkowy wariant rozgrywki umożliwiający zmierzenie się z innymi wojownikami. 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 10 64 bit, procesor Intel Core i5-7500 lub AMD Ryzen 3 1200, 8 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB VRAM lub AMD Radeon RX 560 4 GB VRAM, DirectX 12, szerokopasmowe połączenie internetowe, 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym